Angle down Atgal

Plastikiniai langai, kodėl juos pasirinkti ir kokie jų privalumai?

Turbūt kiekvienas nori ilgaamžių, patogių  ir saugių namų, kuriuose miela leisti laiką. Tokie svajonių namai pasižymi ne tik išskirtinėmis interjero detalėmis, bet ir kokybiška architektūrine struktūra, kuri taip pat padeda pagerinti namų gyvenimo kokybę.

Jei norite nusipirkti naujus langus neiššvaistydami daug pinigų, plastikiniai langai yra geriausias pasirinkimas

Rinkoje yra daug įvairių langų, todėl svarbu, kad pirkėjai galėtų išsirinkti. Svarbiausi langų gamintojų, įvardijančių savuosius langus, privalumai: vienas – lango medžiagos ekologiškumas, antras – lango rėmo dydis, trečias – profilinių kamerų skaičius arba sutvirtinimo būdas, antras stiklo kiekis. Svarbu ne tik medžiagos kokybė, bet ir lango konstrukcija, kurios rūšis priklauso nuo skirtingų gamybos ir surinkimo ypatybių. Rekomenduojame langus rinktis pagal energijos taupymą ir šviesos pralaidumą. Žinoma, tai ne vieninteliai kriterijai, todėl rekomenduojame perskaityti  geriausius patarimus, kaip išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį langą.

Langų įvairovė  – kaip išsirinkti?

Atkreipkite dėmesį į langų funkciją (saugą, energijos taupymą, vidaus apšvietimą ir kt.). Renkantis langus Jums galima pasiūlyti skirtingų modelių ir funkcijų langus. Nustatę, kokios naudos galima tikėtis iš įsigytų plastikinių langų, galėsite lengviau išsirinkti tinkamiausius. Svarbu atkreipti dėmesį į maksimalų lango energinį naudingumą, išreikštą šilumos perdavimo koeficientu Uw. Šio rodiklio (Uw) nustatymo būdas yra griežtai reglamentuotas ES norminių dokumentų. Uw reikšmė languose visame pasaulyje išlieka tokia pati, nepaisant pastato orientacijos, aplinkos ar kitų veiksnių. Visi langai vertinami pagal langų energinio naudingumo koeficientą – prasčiausio atvejo langai, kurių Uw yra 1,5 W/m2K ir didesnis, priskiriami G kategorijai, o efektyviausi langai, kurių Uw yra iki 0,7 W/m2K priskiriama aukščiausiai A++ kategorijai.

Renkantis langus, kad padidintumėte kambario apšvietimą, atkreipkite dėmesį į šviesos pralaidumą

Kai kuriose šalyse (ypač Skandinavijoje), pralaidumo faktorius yra labai svarbus, tačiau Lietuvoje jis nepagrįstai apleistas. Tačiau pagrindinė langų paskirtis – prasiskleisti šviesą, o šviesos trūkumą dažnai kompensuojame įjungdami lemputes. Langų sandarumas – dar vienas kriterijus, kuriuo remiantis remiamasi gyvenimo sąlygomis šaltuoju metų laiku. Šiuo metu gaminami plastikiniai langai su dviem ar trimis tarpinėmis. Trijų sluoksnių sandarinimo langai ypač rekomenduojami aukštybiniams pastatams ir pajūrio vietovėms, kur dažnas stiprus vėjas, stiprus lietus ar audros.

Rinkoje galima rasti įvairaus dizaino durų ir langų profilių, nes langų vartotojai renkasi įvairių formų langų rėmus. Siūlome renkantis langų rėmų formą atsižvelgti į tai, kad jie tarnaus ilgus metus. Langams pasirinkus klasikinę formą, namai atrodys skoningai net ir pasikeitus interjerui. Vertinantys komfortą ir dizainą turėtų žinoti, kad plastikinių langų profilių gamintojai skiriasi ne tik baltumu, bet ir paviršiaus šiurkštumu. Blizgūs langų profiliai yra ne mažiau riebūs ir juos lengviausia prižiūrėti. Norintiems išskirtinio dizaino „Tikri langai“, UAB siūlo platų langų rėmų spalvų ir raštų pasirinkimą nuo medžio iki metalo imitacijų.

Pabandykite įvertinti, ar jums pateikti pasiūlymai yra vienodi. Dauguma langų ieškančių žmonių lygina ne tik plastikinių durų ir langų privalumus, bet ir kainą. Rekomenduojame palyginti ne tik kainas, bet ir pasiūlyme siūlomų prekių komplektą. Vienos įmonės gali teikti pasiūlymus, kuriuose yra tik būtiniausios detalės (lango „skeletas“), o kitos – su papildomais elementais, kurių naudojimas gali pagerinti lango kokybę ir pailginti lango tarnavimo laiką. Šis metodas leidžia tinkamai įvertinti pasiūlymus ir pasirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite