Angle down Atgal

Pirmosios Optibet futsal A lygos rungtynės Šiauliuose

Lygos naujokai FA „Šiauliai" jau pirmajame mače parodė, kad su jais lengva nebus niekam. Nors „Šiauliai" pralaimėjo, bet „Vikingai" dėl tos pergalės atidavė visas jėgas ir sugebėjo laimėti 4:3.

Tris įvarčius pirmajame mače pelnė ir būsimas „Šiaulių" varžovas FC „TurboTransfers", tačiau jis praleido dvigubai daugiau - 8 įvarčius.

Abi pralaimėjusias komandas sieja vienas dalykas - trumpas pasiruošimas sezonui, kurio praktiškai ir nebuvo. Tai sufleruoja, kad abejoms ekipoms reikės laiko įsivažiuoti, o kam tai pavyks padaryti anksčiau, gali parodyti ir šis mačas.

„Rungtynes su Jonava analizuoti pradėjome iškart kelionėje atgal į Šiaulius. Buvo daug emocijų ir nemažai klaidų iš kurių teks mokytis labai greitai. Tačiau komanda nusiteikusi optimistiškai ir pozityviai, suprantame, kad reiks laiko atrasti tarpusavio ryšius. Pirmosios rungtynės mums tik dar kartą priminė koks dinamiškas yra futsalas ir kelių įvarčių pranašumas gali būti panaikintas per kelias minutes. To sieksime išvengti ateinančiose rungtynėse", - savo mintimis pasidalino praėjusiais metais „Akmenės" komandoje žaidęs Darius Jankauskas, kuris šiais metais ne tik gina FA „Šiaulių" garbę aikštelėje, bet sudaro ir trenerių štabą.

Apie būsimus varžovus D. Jankauskas sakė: „Kiek teko rungtyniauti praėjusiame sezone, taip pat ir šiame, komandos branduolys išlikęs. Analizuosime jų pirmąjį susitikimą su Naujosios Akmenės komanda, ieškosime silpnų vietų ir stengsimės primesti savo žaidimą".

Tuo metu „TurboTransfers" treneris Marijus Rimas prieš būsimą mačą liko atviras ir atskleidė manantis, kad „Šiauliai" šiai dienai yra kiek geriau pasiruošę.

„Kaip komanda jaučiasi po pirmųjų rungtynių pamatysime sekmadienį. Kol kas nesiruošėme sezonui ir nesitreniravome tai daugiau įtakos ateityje turės treniruotės nei rezultatas su „Akmene". Iš būsimų varžovų tikimės, kad jie savo aikštėje daug kovos ir nenusileis mums. Komanda jauna, fiziškai stipri ir, manau, kad šiai dienai jie už mus pasiruošę kiek geriau", - pripažino M. Rimas.

Data: 2019-11-10 (sekmadienis)
Laikas: 16:00 val.
Vieta: Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė" salė (Pramonės g. 13, Šiauliai)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite