Angle down Atgal

Pirmokų apsilankymas bibliotekoje

Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos, vaikų literatūros skyriuje klegėjo gausus Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos pirmokų būrys kartu su mokytoja Daiva Norkuviene. Vaikus pasitiko bibliotekos „gyventojos“ – Pepė Ilgakojinė (Loreta Jurkienė) ir Skruzdėlytė Tauškalytė (Erika Pranckevičienė).

Pirmiausia vaikams teko ieškoti raidžių tarp nukritusių lapų ir iš jų sudėti žodį. Įveikus pirmąjį iššūkį vaikai sužinojo, kas yra biblioteka ir ką įmanoma joje veikti. Bibliotekoje galima dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, skaityti knygas ir gerti arbatą, žiūrėti animacinius filmukus, žaisti stalo žaidimus, ieškoti informacijos internete, ruošti namų darbus, spręsti kryžiažodžius ar tiesiog užeiti pasikalbėti.

Susitikimo metu Skruzdėlytė Tauškalytė vaikams skaitė Debi Gliori ir Alan Durant knygą „Širdyje mylėsiu visada“. Rytmetys neapsiėjo ir be edukacinių veiklų. Kad knygučių kampai nebūtų užlankstyti, vaikai pakviesti pasidaryti pirmuosius savo knygų skirtukus. Susitikimo pabaigoje pirmokai apžiūrėjo knygų lentynas ir jose gyvenančias knygas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite