Angle down Atgal

Pirmaujanti Vokietijos krovinių liftų gamintoja atidarys gamyklą Šiauliuose

Šeimos valdoma vokiečių bendrovė „Bär Cargolift“, įgyvendindama savo naująją augimo strategiją, nusprendė investuoti į visiškai naujos gamyklos statybą Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje. Planuojama įkurti ekonomiškiausią gamyklą automobilinių krovinių liftų pramonėje ir per ateinančius 3 metus bendrovė ruošiasi įdarbinti iki 50 darbuotojų.

„Bär Cargolift“ kuria, gamina, parduoda ir prižiūri krovinių liftus sunkvežimiams ir priekaboms, kurie skirti pakrauti arba iškrauti ant padėklų arba vežimėlių sukrautas prekes. Bendrovės gaminiai svarbūs visoje tiekimo grandinėje. „Bär Cargolift“ produkcija gaminama bendrovės pagrindinėje gamykloje Heilbrono mieste Pietų Vokietijoje. Pasak bendrovės direktoriaus ir savininko Tobiaso Bäro, naujas filialas kitoje šalyje – nauja patirtis šeimos valdomam verslui.

„Esame pratę eiti į naujas rinkas siūlydami savo gaminius, tačiau naujos gamyklos statyba yra visiškai kitokia patirtis. Pagrindinis kriterijus, kuriuo rėmėmės rinkdamasis naują vietą, yra žmonės, kurie dirba vadovaudamiesi tomis pačiomis vertybėmis kaip „Bär Cargolift“. Tai inovacijos, partnerystė, pasitikėjimas, pagarba ir patikimumas. Visus šiuos dalykus radome Lietuvoje, kaip ir darbuotojų kvalifikacijos lygis, atvirumas, motyvacija ir ryžtas, kurie šioje šalyje yra tiesiog išskirtiniai“, – teigia T. Bäras.

Pasak Šiaulių laisvosios ekonominės zonos valdybos pirmininko Giedriaus Valucko, naujojo investuotojo atsiradimas prisidės prie šio regiono augimo, tobulėjimo ir naujų technologijų diegimo.

„Tai, kad „Bär Cargolift“ pasirinko Šiaulių LEZ, rodo, kad mes išlaikėme savotišką egzaminą, įrodydami, jog žmonių ištekliai, darbuotojų kompetencija, miesto valdžios palaikymas ir turimų technologijų lygis atitinka aukštus bendrovės standartus. Mes sieksime, kad sėkmingas „Bär Cargolift“ įsiliejimas į rinką būtų puikiu pavyzdžiu kitoms užsienio bendrovėms“, – sako G. Valuckas.

„Pastaraisiais metais Lietuvos automobilių pramonės sektorius nuosekliai augo, – teigia „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas. – „Bär Cargolift“ įsikūrimas Šiaulių LEZ reikšmingai prie to prisidės atnešdamas naujas technologijas, kompetencijas ir veiklos meistriškumo vertybes.“

„Bär Cargolift“ tikisi čia įkurti ekonomiškiausiai dirbančią gamyklą visame automobilinių krovinių liftų sektoriuje. Vėliau bendrovė planuoja Lietuvoje vystyti mokslo tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklą, įskaitant mechaniką ir programinės įrangos inžineriją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite