Angle down Atgal

Pirmasis projekto „Klasika visiems“ koncertas sužavėjo ignaliniečius

Vasario 25 dieną Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla pakvietė į pirmąjį projekto ir koncertų ciklo „Klasika visiems“ renginį. Pilnutėlėje mokyklos salėje koncertavo ansamblis „Regnum Muzikale“, kurį su džiaugsmu pristatė mokyklos direktorė Birutė Paukštienė.

Spalvingas, romantiškas keturių merginų kolektyvas didžiulio dėmesio sulaukia ir Lietuvoje, ir užsienyje. Muzikantės klausytojų širdis pavergia ne tik savo atliekamos muzikos repertuaru, bet ir neeiline sudėtimi.

Jaunosios kartos muzikės yra šviesios atminties poeto ir kultūros veikėjo Vaidoto Daunio dukros: Joana (arfa), Vita Marija (fleita), Elena (violončelė) ir Kotryna Ugnė (smuikas). Koncerte džiaugtasi garsių kompozitorių kūriniais, itališkomis melodijomis, lietuvių liaudies kūrybos improvizacijomis. Koncertas tiesiog sužavėjo klausytojus. Smagu buvo salėje matyti ir vaikus, jaunimą, ir vyresnius veidus.

Kovo 3 d. Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje koncertuos pianistas Justas Čeponis, balandžio 8 dieną – Baltijos gitaristų kvartetas, o gegužės 3-ąją visi kviečiami į Palūšės šv. Juozapo bažnyčią pasiklausyti akordeonininko Tado Motiečiaus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite