Angle down Atgal

Pirmadienis sostinės gatvėse: susidūrė 4 automobiliai

Pirmadienį Vilniuje fiksuoti įvairūs eismo įvykiai. Jų metu nukentėjo tiek pėstieji, tiek dviratininkai, tiek vairuotojai.

Po septintos ryto, Vilniuje, Šeškinės ir Ukmergės gatvių sankryžoje, 42 metų moters vairuojamas automobilis „Ford Galaxy“, sukdamas į dešinę, nepraleido iš kairės važiavusio dviračio ir su juo susidūrė. Nukentėjo 48 metų vyras, jis nuvežtas į ligoninę.

Taip pat ryte (prieš devintą), sostinėje, Žvėryne, Sėlių gatvėje, autobusas „Solaris“, vairuojamas 42-ejų moters, sukdamas į dešinę, kliudė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją dviračiu važiavusią 33 metų moterį (pirminiais duomenimis, jai paskirtas ambulatorinis gydymas).

Devintą ryto, Vilniuje, Šnipiškėse, Šeimyniškių gatvėje, 56 metų vyras, vairuodamas 4G maršruto autobusą „Scania“, pirminiais duomenimis, stabdė praleisti į važiuojamąją kelio dalį neleistinoje vietoje įžengusio pėsčiojo. Tuo metu salone pargriuvo keleivė, 79 metų moteris, pirminiais duomenimis, susimušė galvą (nuvežta į ligoninę).

Dar 2 eismo įvykiai sostinėje įvyko beveik tuo mačiu metu – popietę (apie 15.35 val.). Justiniškėse, Taikos gatvėje, šaligatviu dviračiu važiuodamas 13 metų berniukas kliudė stovėjusią senjorę. Nukentėjo ir į ligoninę nuvežta 74 metų moteris.

Pilaitės prospekte susidūrė 4 automobiliai: dėl saugaus važiavimo greičio ir reikiamo atstumo nesilaikymo 57 metų vyro vairuojamas automobilis „Mitsubishi L200“ atsitrenkė į priekyje važiavusį „Volkswagen“ markės automobilį, šis nuo smūgio – į „Mercedes-Benz E270“, vairuojamą 21-erių vaikino, o „Mercedesas“ į automobilį „Chevrolet“, prie kurio vairo buvo 42 metų vyras. Nukentėjo „Volkswageno“ 36 metų vairuotojas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite