Angle down Atgal

Pirmadienio kovos olimpinėse žiemos žaidynėse: ką pamatyti?

Savaitgalis buvo dosnus daugybės lietuvių pasirodymais olimpinėse žiemos žaidynėse Pekine. Rytoj, pirmadienį, jų pasirodymų, deja, bet nesulauksime, tačiau TV3 žiniasklaidos grupė kviečia kitoms įsimintinoms žiemos sporto transliacijoms.

Pirmadienio transliacijo

Nemažai intriguojančių transliacijų žiūrovai turės progą išvysti stebėdami užsienio šalies sportininkus. Įdomi transliacija laukia dailiojo čiuožimo gerbėjų – nenuspėjama kova dėl aukso medalių įvyks tarp Prancūzijos ir Rusijos porų. Deja, lietuviai debiutantai – Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala – čia nepateko. Šeštadienį startavę jie pagerino savo pačių rekordą, surinko 58,35 taškus, tačiau šio rezultato neužteko, kad lietuviai pasirodytų rytoj, tarp dvidešimties stipriausių porų

Taip pat pirmasis olimpinis medalių komplektas atiteks debiutuojančioje moterų bobslėjaus vienvietėje – transliaciją sekite nuo 10.45 val. per TV3. Antrojo aukso medalio olimpinėse žiemos žaidynėse pirmadienį Pekine sieks ir vos 18-metė vietinė herojė Ailing Gu. Sportininkė laikoma favorite akrobatinio slidinėjimo moterų nusileidimo rungtyje. Transliaciją sekite nuo 12.15 val. per TV6. Taip pat dėl medalių grumsis ir šuolininkai su slidėmis vyrų komandinėse varžybose, kurios įvyks 14 val. per TV6.

Žiūrovai kviečiami nepraleisti ir nuolatinių transliacijų iš specialios olimpinės tv3.lt studijos – čia sporto komentatoriai Tautvydas Kubilius ir Rytis Vyšniauskas dalijasi karščiausiais komentarais ir apžvalgomis. O rytais ir vakarais naujienų portale tv3.lt jie kviečia net dviem laidoms – nuo 7 val. ryto stebėkite „Olimpinę dieną“, o vakarais, 18 val. – apžvalgą „Pekinas 2022“.

Dėl nenumatytų aplinkybių (pakitusių oro sąlygų, sportininkų pasirodymų varžybose ir kt.) tvarkaraštis, o taip pat ir transliacijų laikas, nuolatos keičiasi. Į tai reaguodama TV3 žiniasklaidos grupė žiūrovams atnaujintą tvarkaraštį su numatomomis transliacijomis stengiasi pateikti kuo įmanoma dažniau.

Visus svarbiausius žiemos olimpinių žaidynių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/pekinas2022 .

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite