Angle down Atgal

Pirmą kartą suburta apskrities vaikų futbolo rinktinė

Šiaulių apskrities futbolo federacija ir futbolo akademija „Šiauliai" organizavo „Šiauliai CUP-2019" vaikų futbolo turnyrus, kuriuose dalyvavo 45 komandos, o viena iš jų visiems dalyviams kėlė susidomėjimą ir klausimų, nes tarp 2009 m. gimimo vaikų komandų puikavosi ŠAFF komandos pavadinimas.

Šiaulių apskrities futbolo federacija pirmą kartą subūrė Šiaulių apskrities rinktinę, kuriai šiame turnyre atstovavo vaikai iš Radviliškio, Pakruojo, Kuršėnų bei Naujosios Akmenės. Šią komandą dalyvavimui turnyre rinko bei su ja turnyre dirbo treneris Tadas Šalkauskas.

Tarp 11 dalyvavusių komandų „Šiauliai CUP-2019" 2009 m. gim. vaikų turnyre ŠAFF rinktinė tapo turnyro nugalėtoja, kai per 10 žaistų rungtynių iškovojo daugiausiai taškų tarp visų dalyvavusių ekipų.

Šios komandos dalyvavimas turnyre tik vienas iš vykdomo projekto veiklų - ŠAFF jau kurį laiką organizuoja Šiaulių apskrities vaikų futbolo pirmenybes, buvo organizuotas Šiaulių apskrities vaikų futbolo trenerių susirinkimas, perspektyviausi apskrities vaikai buvo kviečiami treniruotis kartu, o dabar vaikai buvo suburti ir į komandą, kad galėtų varžytis ir rungtynėse.

Po šio turnyro ŠAFF prezidentas Gintautas Mirauskas teigė, kad tai yra tik šio projekto pradžia: „Šiaulių apskrityje yra tikrai nemažai perspektyvių vaikų, tai dar labiau galėjome įsitikinti, kai pradėjome organizuoti Šiaulių apskrities vaikų pirmenybes ir apskrities ekipas matome kur kas dažniau. Vėliau sukvietus perspektyviausius apskrities vaikus į bendras treniruotes - kilo idėja, kad reikia suburti vaikus ne tik treniruotėms, bet ir varžyboms. Kol kas dar nebuvome girdėję, kad Lietuvoje iš mažų miestų ir miestelių būtų suburtos apskrities rinktinės, o jos dalyvautų ir turnyruose. Noriu ŠAFF vardu padėkoti Tadui Šalkauskui ir kitiems Šiaulių apskrities vaikų futbolo treneriams bei vaikų tėveliams, padėjusiems suburti pirmąją ŠAFF rinktinę. Ateityje tikrai tęsime šį projektą, bandysime suburti perspektyviausius vaikus ir kitose amžiaus grupėse bei ieškosime galimybių, kad vaikų ŠAFF rinktinės dalyvautų ir kitose turnyruose Lietuvoje ar net užsienyje."

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite