Angle down Atgal

Pilietiški ukmergiškiai užkirto kelią nusikalstamai veikai

Ukmergės rajono savivaldybės direktorius Darius Varnas nuoširdžiai dėkoja už parodytą pilietiškumą ir neabejingumą Ukmergės miesto gyventojams, rajono savivaldybės tarybos nariui Kęstučiui Zinkevičiui, savivaldybės administracijos darbuotojams: direktoriaus pavaduotojai Dalei Steponavičienei, Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjai Dianai Gervinskienei bei Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiajam specialistui Tadui Balžekui, rajono policijos pareigūnams, kurių dėka praėjusį šeštadienį, liepos 25 dieną, buvo užkirstas kelias nusikalstamai veikai.

Tos dienos rytą grupė asmenų iš savivaldybės užsakymu tvarkomo objekto, esančio Vilniaus g. 90C , nuardė dalį paklotų granito plytelių ir kėsinosi jas išsivežti.

„Apie ardomas ir į priekabas kraunamas granito plyteles iš rekonstruojamo skvero, kuriame stovi Vilkmergės paminklas, pirmiausia man telefonu pranešė D. Steponavičienė, o po to ir K. Zinkevičius. Nieko nelaukęs apie tai pranešiau policijai Bendruoju pagalbos telefonu 112, taip pat už šį objektą atsakingiems savivaldybės darbuotojams. Visi sureagavo žaibiškai ir atvyko į įvykio vietą“, - neramų šeštadienio rytą prisiminė D. Varnas.

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad granito plyteles neteisėtai kėsinosi išsivežti vienos įmonės darbuotojai su jos vadovu priešakyje. Minėtą įmonę ir bendrovę „Revestus“, su kuria šių metų birželio 11 dieną savivaldybė nutraukė dvi statybos rangos sutartis, sieja civiliniai santykiai. Abi įmonės šiuos tarpusavio santykius aiškinosi teisme. Savivaldybės žiniomis, teismas priteisė bendrovei „Revestus“ atlyginti padarytą žalą minėtai įmonei, tačiau „Revestus“ šį teismo sprendimą apskundė.

„Po pokalbio su policijos pareigūnais granito plytelės buvo iškrautos iš minėtos įmonės technikos. Įmonės vadovui paaiškinta apie civilinę teisę ir turto nuosavybę. Tikimės, kad tokie atvejai daugiau nepasikartos“, - teigė savivaldybės administracijos direktorius.

Įvertinus padarytą žalą bus kreiptasi į kaltus asmenis dėl jos atlyginimo.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite