Angle down Atgal

Pigiu kompiuteriu susigundęs šiaulietis pateko į sukčiaus pinkles

Kai 21-erių metų šiaulietis panoro įsigyti gerą kompiuterį dvigubai pigiau, negu reali jo vertė, jam į pagalbą atėjo viena jo pažįstama, pasiūliusi pasinaudoti vieno vilniečio paslaugomis, kuris yra užsienyje ir kompiuterį gali parūpinti daug pigiau.

Pasiūlymas buvo viliojantis ir vaikinas juo susigundė, pamiršęs seną gerą išmintį: nemokamas sūris būna tik pelėkautuose. Šiaulietis ir pateko į juos.

Internetu užmezgęs pažintį su tuo metu, įtariama, Graikijoje buvusiu vilniečiu, praėjusių metų rugsėjį vaikinas jam už pageidaujamą įsigyti kompiuterį pervedė 650 eurų ir pradėjo laukti pirkinio. Praėjus mėnesiui, kai šiaulietis nesulaukė nei prekės, nei grąžinamų pinigų už ją, nei atsiliepiant pardavėjo telefonu, kreipėsi į policiją, Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato tyrėjai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.

Iš pradžių jiems pavyko užmegzti ryšį su 26 metų kompiuterį parūpinti žadėjusiu Dariumi Pranckevičiumi, kuris bandė sukti uodegą, meluodamas, kad pinigus grąžino, vėliau – kad grąžins. Po to su pareigūnais nei jis, nei artimieji bendrauti nepanoro. Įtariama, kad vyras yra užsienyje, tik nežinoma – kurioje šalyje. Tad tyrėjai prašo visuomenės pagalbos, nustatant Dariaus Pranckevičiaus gyvenamąją vietą.

Kas turi informacijos, kur jis pastaruoju metu yra, tyrėja Regina Kaurazaitė prašo paskambinti telefonais (8 700) 61450, (8 601) 73949 arba parašyti elektroniniu paštu regina.kaurazaite@policija.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite