Angle down Atgal

Pigiausių maisto produktų krepšelis rugsėjį pigo

Pigiausių maisto produktų vidutinio krepšelio kaina Lietuvos parduotuvėse rugsėjį mažėjo – krepšelis pigo jau penktą mėnesį iš eilės, rodo kainas stebinčio portalo pricer.lt analizė. 

Palyginti su rugpjūčiu, rugsėjį krepšelis atpigo 1,33 euro (2,3 proc.) ir buvo 0,19 euro brangesnis, nei praeitų metų pirmąjį rudens mėnesį. 

Sumažinęs krepšelio kainą 0,62 euro, tinklu su pigiausiu krepšeliu lieka „Maxima“. Antroje vietoje yra „Lidl“, kurio kainos sumenko 1,58 euro. „Norfa“, sumažinusi kainą 1,67 euro, yra trečioje vietoje. „Rimi“ mažino krepšelio kainą 4,03 euro ir pakilo į ketvirtą vietą. „Iki“ mažino kainas 0,47 euro ir nusileido į penktą vietą. 

Į šeštą vietą pakilo „e-RIMI“, sumažinusi kainas 1,48 euro. Tuo metu „Barbora“ padidino krepšelio kainą 0,52 euro ir nusileido į septintą vietą. 

Populiarių ir gerai žinomų produktų vidutinio krepšelio kainų rugsėjo mėnesio analizė rodo, kad, palyginti su rugpjūčiu, kainos krenta 1,74 euro (4,3 proc.), o palyginti su pernai rugsėju, mažėja 0,58 euro (1,5 proc.). 

Iš pricer.lt stebimų 52 prekių kainų brango 26 prekės, pigo 24 prekės. Labiausiai brango  jogurtas, pomidorų sultys, arbata. Iš viso, pastebimai (10 proc. ir daugiau) brangsta 9 prekės iš 52 stebimų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite