Angle down Atgal

Perrengto Ignalinos rajono mero nepažins net svainis

Naujos LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi jau šį trečiadienį 21.30 val. taps neatpažįstamai perrengtas Ignalinos rajono meras Justas Rasikas. Jam teks pusdieniui palikti savo kabinetą ir tapti eiliniu gyventoju, siekiančiu išspręsti vietos žmonių iškeltas problemas.

Ignalinos miesto gyventojai LRT žurnalistui Edvardui Kubiliui įvardys ne vieną jiems nerimą keliantį klausimą. Nuo netvarkingo autobusų stoties tualeto ar jos apylinkėse besirenkančių mėgėjų išgerti iki dviračių tako iš Ignalinos į Palūšę būklės ar trūkstamos perėjos per Laisvės gatvę.

Tai, kad meras perrengtas ir nugrimuotas neatpažįstamai, geriausiai atskleis Justo Rasiko susidūrimas su svainiu – net jam nepavyks suprasti, kad iš tiesų kalbasi su artimu žmogumi. „Tai buvo vienas didžiausių filmavimo iššūkių – mes pažįstami daugybę metų. Kalbant su svainiu buvo sudėtinga nesišypsoti, bet pavyko susivaldyti. Galų gale jis prisipažino, kad manęs absoliučiai nepažino“, – įspūdžiais dalysis meras.

Regėjimui trukdantys stori ir stiprūs akiniai, vešli žilstelėjusi barzda, elegantišką kostiumą pakeitusi pilka striukė jauną ir energingą Ignalinos rajono merą pavers neatpažįstamu. Pusdieniui tapęs eiliniu Mielagėnų kaimo gyventoju meras aiškinsis, ar institucijų durys atsiveria kiekvienam.

„Po filmavimo dienos jaučiausi dvejopai: emociškai – labai gerai. Ignalinos žmonės yra puikūs, geranoriški, bet fiziškai esu pavargęs nuo man neįprastų dalykų. Sudėtingas grimas, akis varginantys akiniai su dioptrijomis...“, – pripažins Justas Rasikas.

„Nepažintas meras“ žiūrovų dėmesio lauks trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite