Angle down Atgal

Perpus sumažėjusios pajamos

Tiek žmonės, tiek įmonės tarpusavyje susietos, nors apie sąsajas, kai nėra bėdos, negalvojame. Pavyzdžiui, autobusų parkai finansiškai labai stipriai nukentėjo dėl nuotolinio mokymo. Kaip gi šitaip? Paprastai – į mokyklas važiuojantys mokiniai yra vienas iš pajamų šaltinių.

Naujosios Akmenės autobusų parko neaplenkė nė viena blogybė, aktuali visai Lietuvai. Nuimta didžioji dalis reisų, vairuotojai prastovose, pajamos mažesnės nei bet kada anksčiau. Jei autobusas ir važiuoja iš vieno rajono taško į kitą, tai laikantis per karantiną priimtų normų, tegali vežti trečdalį keleivių. Nors ir važiuojančiųjų nėra daug. Direktorius D. Janušauskas sako, kad reikia išlikti realiai situaciją suprantančiu optimistu – laukti ir ruoštis laikui, kai liga pasitrauks. „2019- ieji nebuvo stebuklingi uždirbtomis pajamomis, bet jei būtume žinoję, kas laukia 2020 – aisiais, galėjome sakyti – kaip gerai gyvenome,“ – sakė pašnekovas.

Gyvenimas ligos akivaizdoje davė daug pamokų. Naujosios Akmenės autobusų parko pajamos praeitais metais sumažėjo perpus. Teko sumažinti maršrutų skaičių, pasekmė – sumažėjęs keleivių srautas, nes iš rajono ribų be pateisinamos priežasties išvažiuoti draudžiama. Atsisakyta daugelio tarpmiestinių maršrutų ir dėl karantino ribojimų, ir dėl pražūtingai nuostolingų reisų, kai paslauga naudojasi keli žmonės.

Daugiau trečiadienio, sausio 20 d., VIENYBĖJE.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite