Angle down Atgal

Pergalės skonis

Sporte pergalės visada yra siekiamybė, kad ir kiek jų bebū­tum laimėjęs. Šį kartą vėl kal­bė­sime apie elektrėniškį sportininką Saulių Baurą, iš respublikinio neįgaliųjų atviro stalo teniso čempionato parsivežusį taurę ir sidabro medalį.

S. Bauras – maratoninkas, sportuojantis jau 42 metus. Kas nežino, priminsime, kad S. Bauras gimė su negalia, bet sportuodamas negalią sumažino tiek, kad įvairiose varžybose ne tik tarp neįgaliųjų, bet ir tarp sveikų sportininkų ne kartą yra laimėjęs prizines vietas. Saulius yra maratonininkas, kiekvieną dieną prabėgantis ne mažiau kaip 10 km.

Tokios savarankiškos judėjimo treniruotės yra geras pamatas rezultatams siekti. Be bėgimo Saulius renkasi ir kitokias sporto šakas. Balandžio 15–16 dienomis dalyvavo Šalčininkuose organizuotame neįgaliųjų atvirame stalo teniso čempionate ir su porininke Virginija savo amžiaus grupėje po įtemptos kovos laimėjo antrą vietą.

Saulius sako, kad per 42 metų sporte jis likimo broliams jau įrodė, kad neįgalus žmogus nėra bejėgis, svarbu prie savo negalios prisitaikyti ir surasti galimybių bei valios gyventi visavertį aktyvų gyvenimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite