Angle down Atgal

Per savaitgalį ugniagesiai užgesino 117 gaisrų

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai užgesino 117 gaisrų ir atliko 53 gelbėjimo darbus, skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Ugnis traumavo vieną žmogų.

Sekmadienį Kėdainių rajone, Plinkaigalio kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namo stogas ir viduje buvę daiktai. Gaisre rankas apdegė 1961 metais gimusi moteris.

Penktadienį vėlai vakare Šilalės rajone, Tūbinių I kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė medinis perdengimas. Nuo gaisro pavyko apsaugoti du pastatus.

Apie 17 val. Elektrėnų savivaldybėje, Paneriškių kaime, iš Neries upės buvo ištrauktas nuskendusios moters kūnas.

Šeštadienį ryte Vilniuje, Taikos gatvėje, bute, degė skalbimo mašina. Gaisro metu apdegė spintelė ir aprūko vonios kambarys.

Vakare buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Purienų gatvėje, vaikų socializacijos centre, degė sofa. Gaisro metu sudegė sofa, aprūko koridorius. Iš pastato buvo išvesta 11 mergaičių ir trys suaugusieji.

Vidurnaktį Kazlų Rūdoje, Vytauto gatvėje, iš daugiabučio namo rūsio veržėsi dūmai. Iš butų buvo evakuoti 6 vaikai ir 18 suaugusiųjų.

Sekmadienį Klaipėdoje, Bandužių gatvėje, bute, degė sandėliukas. Iš buto jau buvo išėjusi moteris ir keturi mažamečiai vaikai. Gaisro metu išdegė viduje esantys namų apyvokos daiktai. Aprūko viso buto lubos, sienos ir grindys. Išsilydė televizorius, bei balkono durų rėmai. Įvykis tiriamas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite