Angle down Atgal

Per JUC gimtadienį – kelionė laiku

Druskininkų jaunimo užimtumo centras smagiai paminėjo 22-ąjį savo gimtadienį ir pakvietė į linksmą ir kūrybišką renginį.

Į gimtadienį susirinkusius JUC darbuotojus ir šventės svečius pasveikino Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavčius, palinkėjęs daug naujų idėjų ir jaunatviškos energijos.

Renginio metu jaunimas ir JUC darbuotojai pasirodė spektaklyje „Žvilgsnis į dabartį“. Žiūrovai laiko mašina galėjo nukeliauti į 2042 metus, kur žmonių galvose įmontuotos paieškos sistemos, prisiminimai iškyla sumontuotų video vaizdiniais, o barmenus pakeitė hologramos, todėl kiekvienas gyvas susitikimas ir pokalbis su žmogumi yra neįkainojamas ir toks netikėtas.

Renginyje pasirodė Aleksėjus Muravjovas, Silvijos Miciulevičiūtės šokių kolektyvas, gatvės šokių komanda J&J „United“, „Druskininkai Runners“ ir Druskininkų jaunimas, atlikęs vaidmenis pasirodyme „Žvilgsnis į dabartį“.

Gimtadienyje buvo pristatyta vaizdo medžiaga, kurioje atsispindėjo pagrindiniai 2019 metų renginiai ir JUC iniciatyvos bei vykdomos veiklos. Gimtadieniui buvo ruošiami specialūs pasirodymai persipinantys šokiu, parkūru ir audiovizualiniu menu.

Pasibaigus renginiui jaunimas sugūžėjo į choreografijos salę, kur drauge dalijosi renginio įspūdžiais, valgė picas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite