Organizatorių nuotr.
Angle down Atgal

Penktąją Dakaro dieną – stabilus A. Juknevičiaus rezultatas

Ir vėl smėlynus dalyviams žadėję Dakaro organizatoriai penktąją lenktynių dieną savo prašymą išpildė. Akmenynų su kaupu atsikandę sportininkai drąsiau spaudė greičio pedalą labai nesijaudindami dėl sudaužytų ratų. Smėlio ekspertu vadinamas KREDA komandos vairuotojas Antanas Juknevičius Saudo Arabijos smėlio jūroje ketvirtadienį jautėsi kaip žuvis vandeny ir į finišą atriedėjo 22-oje vietoje.

Baudos dramą trečiadienį išgyvenusi komanda ketvirtadienį buvo nusiteikusi kovingai ir prie starto linijos stojo 26-oje pozicijoje. Finišo link lietuviai judėju užtikrintai ir kelio punktuose fiksuodavo stabilų rezultatą. Panašiu tempu KREDA pasiekė ir finišą.

„Jei kas nors sakė, kad čia bus kopos, tai čia ne kopos. Kupstynas. Taip prisikratėm, kad kaklą paskaudo. Problemų neturėjom ir trasą pravažiavome ramiai. Svarbiausia dabar saugiai iki poilsio dienos, o po to – viskas iš naujo“, – gera nuotaika spinduliavo Dakaro legenda A. Juknevičius.

Penktajame greičio ruože dėl nugalėtojo vardo ir vėl vyko įnirtinga bendros rikiuotės lyderių kova, kurioje ir vėl nugalėjo ir lenktynių lyderiu tapo Carlosas Sainzas, trasą įveikęs per 3 valandas ir 52 minutes. Už jo rikiavosi kopų genijumi vadinamas Nasseras Al-Attiyah. Trečias liko patyręs prancūzas Stéphanas Peterhanselis, nuo lyderio atsilikęs daugiau nei keturiomis minutėmis.

Penktadienį lenktynėse paskutinis greičio ruožas prieš laukiančią laisvą dieną. Dakaro karavanas judės iš Ha’ilo į šalies sostinę Rijadą, pagaliau dalyvius nukeldamas į kopas, kur savo pranašumą galės demonstruoti ralio legendos, Dakare varžęsi dar tada, kai jis vykdavo Sacharos dykumoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite