Angle down Atgal

Penktadienio eismo įvykiuose – sužeisti žmonės, apgadintas turtas

Penktadienį Lietuvoje netrūko eismo įvykių, dalyje jų žmonės patyrė sužalojimų, apgadintas turtas, policijos pareigūnams teko tramdyti ir neblaivius vairuotojus.

Kauno apskrities policija praneša, kad penktadienio rytą, apie 8 val. 55 min. Kaune, V. Krėvės prospekte blaivios 1984 metais gimusios moters vairuojamas automobilis „BMW 5er Reihe“ kliudė į kelio važiuojamąją dalį išėjusį vyrą, gimusį 1942 metais, jis dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.

Kaune, Pravieniškių ir V. Pietario gatvių sankirtoje, apie 21 val., 2000 metais gimusio vyro vairuojamas automobilis „Mazda 6“ nuvažiavo nuo kelio ir įvažiavo į privačioje valdoje esančias tujas. Eismo įvykio metu taip pat apgadinta ir išversta metalinė tvora. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis (3,38 prom.).

Jonavos rajone, Kosmonautų gatvėje, apie 18 val. 23 min., sustabdyto automobilio „Audi A4“ vairuotojui, gimusiam 1984 metais, nustatytas sunkus girtumo laipsnis (4,36 prom.).

Vilniaus apskrities policija praneša, kad naktį į penktadienį, apie 0 val. 30 min. Švenčionių rajone, Pabradėje patikrinimo metu automobilio „Renault Megane“ vairuotojui, gimusiam 1996 metais, nustatytas 1,93 prom. girtumas. Įtarus nusikaltimu, vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vilniuje, Taikos gatvėje, apie 16 val. patikrinimo metu automobilio „Honda Civic“ vairuotojui, gimusiam 1966 metais, nustatytas 1,77 prom. girtumas. Vairuotojas buvo kliudęs sustojusį automobilį „Toyota RAV4“ bei pasitraukęs iš eismo įvykio. Įtarus nusikaltimu, jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Alytaus apskrities policija informavo, kad Alytaus rajone, kelyje Tolkūnai-Miroslavas-Buckūnai, penktadienį 7 val. blaivi, 1979 metais gimusi moteris nesuvaldė jai priklausančio automobilio „Volkswagen Sharan“ ir nuvažiavo nuo kelio į griovį. Eismo įvykio metu sužalotas keleivis – 1957 metais gimęs vyras.

Šiaulių apskrities policija praneša, kad Joniškyje šeštadienio naktį, 2 val. 41 min., neblaivus (1,79 prom.) vyras, gimęs 1999 metais, vairavo automobilį „Volvo S60“. Jis uždarytas į areštinę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite