Angle down Atgal

Penkiems skirtingų „Maximos“ parduotuvių darbuotojams nustatytas koronavirusas

Prekybos tinklas „Maxima“ pranešė apie penkis naujus savo darbuotojų susirgimus COVID-19 infekcija. Koronavirusas nustatytas Vilniuje, Joniškyje, Domeikavoje ir Lentvaryje esančių „Maxima“ parduotuvių darbuotojams. Įmonės atstovai nurodo, kad šiuo metu neturi žinių, kad daugiau tose pačiose „Maxima“ parduotuvėse dirbantys kolegos jaustų COVID-19 infekcijai būdingus simptomus. Parduotuvių patalpose, kur dirbo koronavirusu užsikrėtę darbuotojai, yra atliekama dezinfekcija.

„Vis sparčiau šalyje plintant COVID-19 infekcijai, stebime žymesnį atvejų augimą ir tarp mūsų darbuotojų. Fiksuojame dar penkių darbuotojų užsikrėtimus koronavirusu. Visi COVID-19 susirgę darbuotojai gydosi namuose. Kiti darbuotojai, kurie turėjo galimai artimą kontaktą su užsikrėtusiais koronavirusu kolegomis, saviizoliavosi. Konsultuojamės su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir, esant poreikiui, imsimės rekomenduojamų veiksmų“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pirmadienį, spalio 26 dieną, užsikrėtimai COVID-19 infekcija nustatyti „Maxima X“ parduotuvės Lentvaryje, Geležinkelio g. 11A, „Maxima X“ parduotuvės Domeikavoje (Kauno r.), Vandžiogalos pl. 106A bei „Maxima XX“ parduotuvės Joniškyje, Upytės g. 19 darbuotojoms. 

Lentvaryje esančios „Maxima X“ parduotuvės darbuotojai testas dėl COVID-19 atliktas spalio 25 dieną. Darbuotoja paskutinįsyk darbo vietoje buvo praėjusį ketvirtadienį, spalio 22 dieną. Nustatytas galimai artimas kontaktas su vienu kolega, kuris saviizoliavosi.

Domeikavoje esančios „Maxima X“ parduotuvės darbuotojai testas dėl COVID-19 atliktas spalio 24 dieną. Darbuotoja paskutinįsyk darbo vietoje lankėsi daugiau nei prieš savaitę, spalio 18 dieną. Artimų kontaktų nenustatyta.

Joniškyje esančios „Maxima XX“ parduotuvės darbuotojai testas dėl COVID-19 atliktas spalio 24 dieną. Darbuotoja paskutinįsyk darbo vietoje buvo praėjusį trečiadienį, spalio 21 dieną. Artimų kontaktų nenustatyta.

Užsikrėtimai COVID-19 infekcija nustatyti ir dviejų sostinėje esančių „Maxima“ parduotuvių darbuotojoms. Prekybos centre „BIG Vilnius“ įsikūrusios „Maxima XX“ (Ukmergės g. 369) ir „Maxima X“ (Ukmergės g. 184) darbuotojoms susirgimai COVID-19 infekcija buvo diagnozuoti sekmadienį, spalio 25 dieną. Abiem darbuotojoms testai dėl COVID-19 atlikti spalio 24 dieną.

Prekybos centre „BIG Vilnius“ įsikūrusios „Maxima XX“ darbuotoja paskutinįsyk darbo vietoje lankėsi praėjusį antradienį, spalio 20 dieną. Nustatytas galimai artimas kontaktas su vienu kolega, kuris saviizoliavosi. Kitos sostinėje esančios „Maxima X“ parduotuvės darbuotoja paskutinįsyk darbo vietoje buvo praėjusį trečiadienį, spalio 21 dieną. Nustatytas galimai artimas kontaktas su dviem kolegomis, kurie saviizoliavosi.

Parduotuvių patalpos, kuriose dirbo COVID-19 užsikrėtę darbuotojai, yra papildomai išvalytos ir atliekama pilna vidaus dezinfekcija.

Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios COVID-19 susirgimai yra diagnozuoti 37 „Maximos“ darbuotojams, iš kurių 23 darbuotojai yra pilnai pasveikę ir sugrįžę į darbus. Iki šiol dėl COVID-19 yra ištirti 842 prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai. Šiuo metu 41 darbuotojų testo atsakymų dar laukiama.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite