Angle down Atgal

„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ – projekto prizus laimėjo trys Papilio seniūnijos keliautojai

Trečią kartą vyko aštuonių Lietuvos ir Latvijos savivaldybių projektas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“, kurį įgyvendina turizmo informacijos centrai.

Šiais metais keliautojams buvo pasiūlytas naujas maršrutas Latvijos ir Lietuvos pasienyje su mobiliąja fotografijų programėle. Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų savivaldybės Latvijoje ir Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio rajonų savivaldybės Lietuvoje kartu sukūrė bendrą maršrutą ir akciją „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!” Nuo gegužės pradžios iki rugsėjo pabaigos lietuviai ir latviai buvo kviečiami susipažinti su šios teritorijos turizmo objektais bei renginiais – 40 objektų ir 8 renginiais. Apie juos informavo Biržų, Pakruojo, Pasvalio, Joniškio ir Bauskės turizmo informacijos centruose platinami lankstinukai. Taip pat buvo sukurta speciali mobilioji programėlė „KaiminiZemgale“.

Maršruto-akcijos dalyviai galėjo susipažinti su objektais ir renginiai kiekvienoje savivaldybėje, nusifotografuoti ir gauti antspaudo žymą akcijos kortelėje. Anketas akcijos dalyviai pateikė turizmo informacijos centrams. Organizatoriai burtu keliu ištraukė 8 dalyvius, kuriems teko projekte dalyvaujančių savivaldybių dovanos – dviračiai. Du dviračius laimėjo Biržų rajono Papilio seniūnijos keliautojai: Nijolė Gelažnykienė ir Eugenijus Januševičius. Papildomą Sodeliškių dvaro sodybos prizą laimėjo taip pat Papilio seniūnijos gyventoja Celina Mikalauskienė.

Šeštadienį, spalio 12 dieną, Iecavos kultūros namuose vyko projekto uždarymo šventė, kurioje ir buvo teikiami prizai laimėtojams. Biržų rajono savivaldybės dviratis atiteko Kegumo gyventojui, jauniausiam šios projekto dalyviui dvylikamečiui Raiviui Ozolinš. Dviratį Raiviui įteikė Biržų rajono savivaldybės mero patarėja Janina Bagdonienė. Raivio tėveliai pasakojo, kad visa jų šeima nuolat keliauja, dažnai lankosi Lietuvoje, turi draugų Biržuose. O dviratis berniukui yra labai brangi dovana.

Dviratį E. Januševičiui įteikė Vecumniekų savivaldybės tarybos pirmininkas Guntis Kalninš, o N. Gelažnykienei – Iecavos savivaldybės meras Aivars Mačeks.

Po prizų įteikimo iškilmių koncertavo Iecavos meno mėgėjai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite