Angle down Atgal

„Pažink pasaulį futbolo aikštėje“

Štai ir pasibaigė Kazlų Rūdos savivaldybės vaikų socializacijos programos remiamo projekto „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“ veikla.

Gruodžio 12 dieną baigiamajame projekto renginyje dalyvavo ir smagiai žaidė mūsų mažieji: ikimokyklinės-priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai ir 1 klasės mokiniai. Vaikai mankštinosi, žaidė futbolą. Emocijų buvo daug, akys degė dėl kiekvieno įvarčio.

Patys geriausi ir nuoširdžiausi dalykai nutinka su futbolu ir Kalėdomis. Juk futbolas – kur kas daugiau nei žaidimas. O smagiausia, kad turime pasidžiaugti tuo, jog pasiekėme savo tikslą: įtraukėme daug mokinių į aktyvią sportinę veiklą, sujungėme įvairias sporto šakas, sudarėme sąlygas vaikams tenkinti judėjimo poreikius. Galime didžiuotis, kad mūsų mokykloje futbolą žaidė visi – ir dideli, ir maži. Rezultatai štai kokie: dalyvavimas Lietuvos pradinių klasių moksleivių komandų turnyrų I, II, III, IV etapuose Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje; boulingo žaidimo mokymasis Marijampolės pramogų centre „Lūna“; aktyvios fizinio ugdymo pamokos Kazlų Rūdos „Stihl“ virvių parke; kultūrinė pažintinė sportinė diena Antanavo kultūros namuose, stadione, renginys Vaikų gynimo dienai paminėti „Vaikystės fiesta su futboliuku“; sporto diena „Būk aktyvus“ su įdomiosiomis estafetėmis mokyklos aikštyne; Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynės „MRGolas2019“ U-12 amžiaus grupėje Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje; Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynės „MRGolas2019“ U-16 amžiaus grupėje Kybartų „Saulės“ progimnazijoje; draugiškos futbolo žaidynės „Mus vienija futbolas“ su Bagotosios pagrindinės mokyklos moksleiviais mokyklos futbolo stadione, baigiamasis renginys „Kalėdinis futboliukas“ mokyklos salėje, skirtas Tarptautinei futbolo dienai.

Labai tikiuosi, kad visi kartu patyrėme judėjimo džiaugsmą ir teigiamas emocijas. Daugiau laiko praleidome judėdami ir užsiimdami aktyvia fizine veikla, o vaikų akys degė – tad norisi dar daugiau nuveikti.

Rūta GRIKIETIENĖ, projekto vadovė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite