Angle down Atgal

Pavojingiausia vieta krauti telefoną: tai darydami rizikuojate gyvybe

Dauguma žmonių mobilųjį telefoną krauna per naktį. Dažnai jį paliekame ant naktinio staliuko ar net pačioje lovoje. Tačiau turėtumėte būti atsargūs: niekada palikite besikraunančio telefono lovoje per naktį. Tai gali kainuoti jūsų gyvybę.

Įrenginys gali perkaisti ir sukelti gaisrą namuose.

Tuo savo kailiu įsitikino penkiolikmetė Caitlin Rae Durant iš Velso. Mergina krovė savo telefoną ir, palikusi jį lovoje, užmigo. Naktį ji pabudo nuo aitraus kvapo ir keistų garsų. Pasirodo, prietaisas lovoje perkaito ir užsidegė. Netrukus visas paauglės kambarys paskendo liepsnose. Mergina liko nesužalota, tačiau jos šeima šešis mėnesius turėjo gyventi kitur, nes namuose prireikė kapitalinio remonto.

Todėl prieš eidami miegoti visada atjunkite maitinimo laidą ir įkroviklį nuo telefono. Taip pat turėtumėte daryti tą patį, jei pastebite, kad įkroviklis kaista. Niekada nekraukite telefono ant minkšto paviršiaus, pavyzdžiui, čiužinio, antklodės ar kitų degių medžiagų. Būkite atsargūs, kad išvengtumėte nelaimės, kuri gali ne tik sunaikinti jūsų turtą, bet ir nusinešti gyvybę.


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite