Angle down Atgal

Patys vienišiausi Zodiako ženklai ir jie tuo mėgaujasi!

Kai kurie nėra pasirengę gyventi vienatvėje, be antros pusės, be artimo peties, be santykių. Jiems priešinasi tie, kurie labiau vertina vienatvę ir yra įkraunami energija būtent vienatvėje. Šiandien mes kalbėsime apie intravertus.

Astrologai tai priskiria žvaigždžių išdėstymui. Sužinokime, kurie Zodiako ženklai yra vienišiausi. Jei radote save, stenkitės išlyginti aštrius savo kampus.

3 vienišiausi Zodiako ženklai:

1. Ožiaragis

Ožiaragiai labiau linkę pasirinkti vienatvę, o ne santykius, net ir trumpalaikius bei nerimtus. Dėl užsispyrusio charakterio lengviau bendrauti su žmonėmis renkantis nuolatinį partnerį. Jie niekina romantiškus ženklus (datas, keliones), vengia vaidmenų žaidimų, jausmingų glamonių. Kai kurie triukai ir manipuliacijos su jais neveikia.

Ožiaragiai geriausiu atveju tam abejingi, o blogiausiu atveju – agresyviai nusiteikę. Yra dar viena pagrindinė savanoriškos vienatvės priežastis – tai darbo perfekcionizmas. Ožiaragiai visada lieka darbe ir vertina privačią erdvę. Prioritetas visada išlieka profesionalus darbas.

Įtikinamas pavyzdys – atlikėjas Zane Malik, kuris mieliau vadovaujasi grynai individualiu gyvenimo būdu. Zane retai lankosi renginiuose, ceremonijose ir vakarėliuose. Jo asmeninis gyvenimas taip pat nežinomas, išskyrus tai, kad laikas nuo laiko jis matomas kartu su modeliu Gigi Hadid, su kuriuo prieš kurį laiką išsiskyrė. Tiesa, šių metų pradžioje paparacai vėl pastebėjo buvusius meilužius renginiuose kartu. Pirmą kartą jie pasirodė „Pillow Talk“ vaizdo įraše.

2. Skorpionas

Kitas Zodiako ženklas, kuris renkasi vienatvę – Skorpionas. Jis nuolat įtaria tų žmonių, kuriuos jis pažįsta, išdavystę. Jis pasižymi sunkiu charakteriu, dėl kurio kiti turi išlaikyti titaninį jėgos testą.

Deja, tai nėra pats maloniausias zodiako ženklo atstovas, koks ten gali būti. Neverta ginčytis su Skorpionu, o bandymas jį įtikinti baigsis įgėlimu pažeidžiamiausiose vietose. Šis ženklas bet kada gali užstrigti, jei tik nori įžeisti ar pajuokti. Tai taip pat yra agresyviausias zodiako ženklas.

Šio ženklo atstovai nuolat sako, ką galvoja. Nesvarbu, kaip Skorpionai užmaskuoja, kai jaučiasi vienišiausi. Tačiau jie niekada nepasiduos.

Iš gerai žinomų asmenybių galima įvardinti keletą žmonių, kurie interviu bando atrodyti paprasti ir išlaisvinti, tačiau kai kuriuose pokalbiuose sukels pasipiktinimą pašnekovu ir pareikš pastabą tiems, kurie nuėjo netinkamu keliu arba pasakė ką nors blogo. Tarp gerai žinomų asmenybių tokie yra Kendall Jenner ir jos tėvai, Leonardo DiCaprio su savo asmeniniu gyvenimu (mes neskaičiuojame išvykų), „Oskaro“ laureato Whoopi Goldbergo ir daugelio kitų.

3. Mergelė

Trečiasis Zodiako ženklas yra – Mergelė. Žemės elementai yra labai skirtingi intravertai, pragmatizmas ir logika yra juos atspindys bruožai, todėl du šio elemento atstovai pateko į trijų pagrindinių intravertų trejetuką. Mergelės yra labai susijusios su profesine veikla ir nuolatiniu profesiniu tobulėjimu. Apie kokį bendravimą laisvu laiku mes kalbame? Dirbti, dirbti, dirbti!

Mergelės nėra nusiminusios dėl savo kruopštumo ir išrankumo, kuris atbaido potencialius partnerius nuo jų. Kaip Ožiaragio Skorpionai, jie gerai gyvena vienatvėje.

Garsus rašytojas Stephenas Kingas mieliau renkasi uždarą gyvenimo būdą, visiškai atsidavęs literatūriniam darbui. Dar individualesnį gyvenimo būdą pasirinkęs aktorius Keanu Reevesas, kuris sėkmingai tolsta nuo kamerų ir keliauja viešuoju transportu. Camerona Diaz, kuris animaciniuose filmuose apie Šreką įgarsino princesę Fiona, taip pat pasitraukė iš kino teatro.

Kaip matote, 3 pagrindiniai vienišiausi zodiako ženklai turi panašias asmenybės savybes ir yra linkę į uždarumą. Iš esmės Ožiaragis, Skorpionas ir Mergelė yra energingi vienatvėje. Tačiau tas pats Skorpionas išsiskiria tam tikru pažeidžiamumu ir palieka paskutinį žodį sau. Ožiaragis ir Mergelė, būdami žemės ženklais, yra agresyviai pasyvios prigimties, tačiau jie taip pat nėra pasirengę leisti kitus į asmeninę erdvę.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite