Angle down Atgal

Patarimai kaip prižiūrėti plaukus žiemą ir 2019 metų kirpimo bei dažymo tendencijų pristatymas

Plaukų priežiūra yra labai svarbi visais metų laikais, tačiau verta pripažinti, jog vis dėlto žiemą reikėtų rinktis kiek kitokias plaukų priežiūros priemones, kadangi tuo metu plaukams labiau reikia ne drėkinimo, o apsaugos nuo šalčio bei maitinimo.

Plaukų priežiūra žiemą

Svarbi plaukų priežiūros taisyklė žiemos sezonu – neiti į lauką su drėgnais plaukais, nes šaltas oras yra didžiausias plaukų priešas. Žiemą, kai temperatūra nukrenta žemiau nulio, pirmiausia į šaltį reaguoja plaukų galai. Rezultatas – skilinėjantys plaukų galiukai. Juos atstatyti galima įvairiomis gydomosiomis plaukų procedūromis arba tiesiog kerpant galiukus. Apsilankusios pas plaukų gydymo specialistę gausite naudingų patarimų kaip juos tinkamai prižiūrėti, kaip gydyti.

Štai pavyzdžiui, Vilniuje galite apsilankyti Loretos masažų salone, kur galėsite pasilepinti REMEDY plaukų gydymo procedūra. REMEDY yra progresyvi plauko rekonstrukcija iš vidaus, kuri stabdo plauko senėjimą. Taikant šią programą ir naudojant jos priemones visiškai atkuriami itin pažeisti ir nusilpę plaukai, jiem grąžinamas blizgesys, elastingumas ir tvirtumas.

„Mano grožio pagrindai“ salonas siūlo kiek kitokią procedūrą – Olaplex terapinį plaukų gydymą. Olaplex yra patentuotas priedas, jungiantis suardytas plauko jungtis į vieną visumą ir atkuriantis struktūros vientisumą iš vidaus. Akivaizdus rezultatas – sveikesni, stipresni, glotnesni ir blizgantys plaukai. Net visiškai išsiplovus Olaplex pastebima geresnė ir sveikesnė plaukų būklė.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite