Angle down Atgal

Patarimai įsirengiant vonios kambarį

Įprastai vonios kambarys yra mažiausias kambarys namuose, todėl protingas šios erdvės išnaudojimas yra tikras iššūkis ne vienam būsto šeimininkui. Tikime, kad mūsų patarimai padės jums nuspręsti, ką pasirinkti, ir kodėl.

Pagalvokite apie žmones, kurie naudosis vonios kambariu. Ar turite vaikų? O gal gyvenate su senyvo amžiaus žmonėmis? Sukurkite zoną, kuri bus funkcionali visiems namiškiams. Pavyzdžiui, per aukštai nekabinkite veidrodžio, spinteles montuokite ten, kur jose esančius daiktus galėtų pasiekti visi, kam reikia.

Vonia ar dušas? O gal abu? Tai – kone svarbiausias klausimas įsirengiant vonios kambarį. Teisingo atsakymo čia nėra, nes viskas priklauso nuo būsto gyventojų. Įrengti dušo kabiną yra saugus ir protingas pasirinkimas. Vonia šiuo atveju gali būti laikoma net prabangos baldu.

Vonios kambario dydis galų gale nulems daugelį jūsų pasirinkimų: nuo pačios vonios dilemos iki sprendimo kambaryje pastatyti skalbimo mašiną. Jeigu tualetas ir vonios kambarys jūsų namuose bus atskirti, pastarajame galėsite sutalpinti daugiau baldų.

Vonios baldai atliks vieną funkciją namuose, kuriuose gyvena tik suaugusieji – tokiame būste bus daugiau dekoro detalių, tačiau ten, kur yra vaikų, baldų funkcionalumas ir jų išdėstymas bus kitoks.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite