Angle down Atgal

Pasveikinti socialinės iniciatyvos – Nuoširdumo savaitės kūrybinių darbų konkurso nugalėtojai

Gegužės 8–14 d. Lietuvos mokyklose vyko Nuoširdumo savaitės kūrybinių darbų konkursas. Moksleiviai rašė laiškus vaikų globos namuose augantiems vaikams ar šeimynoms ir siuntė juos Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai prie Socialinės apsaugos darbo ministerijos. Konkurso nugalėtojais paskelbti ir du Alytaus miesto moksleiviai: Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 6a klasės mokinė Emilija Lukšytė ir Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos 6b klasės mokinys Justinas Gudauskas.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjo pavaduotoja Rima Mockevičienė ir Alytaus vaikų globos namų socialinių programų koordinatorė Daiva Žemaitaitytė birželio 2 d. apsilankė minėtose ugdymo įstaigose, su mokyklų bendruomenėmis pasidžiaugė moksleivių kūrybiškumu, jų pasiekimais ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos vardu moksleiviams ir jų mokytojoms įteikė atminimo dovanas.
Vaiko teisių apsaugos skyrius dėkoja visiems moksleiviams, dalyvavusiems Nuoširdumo savaitės renginiuose, už jų aktyvumą ir kūrybiškumą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite