Angle down Atgal

Pasveikintas Šiaulių vyskupas

Šiaulių miesto vadovai gimtadienio proga pasveikino Šiaulių vyskupą Eugenijų Bartulį. Šiaulių vyskupijos ganytojui įteikta kukli simbolinė dovanėlė – adventinis morkų pyragas. Tokie pat pyragai prieš pat Kalėdas bus įteikti Šiaulių miesto gimtadienio šventės rėmėjams.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, kartu su pavaduotojais Simona Poteliene ir Egidijumi Elijošiumi aplankė Šiaulių vyskupą Eugenijų Bartulį. Savivaldybės vadovai pasveikino Jo Ekscelenciją vyskupą gimtadienio proga.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Šiaulių miesto ir visos Šiaurės Lietuvos tikintieji turi tokį ganytoją. Linkime stiprybės ir naujų jėgų, kad galėtumėte ilgai būti mūsų dvasiniu vedliu ir tikru šviesuliu“, – sveikindamas Eugenijų Bartulį sakė Šiaulių meras.   

Tapo gražia tradicija, kad Šiaulių vyskupijos ganytojui gimtadienio šventės proga, Artūras Visockas įteikia simbolinį adventinį morkų pyragą. Vyskupas pasakojo, kad sunkiau besiverčiančios ar gausios šeimos (E. Bartulis augo su penkiais broliais ir keturiomis seserimis) nelabai turėjo galimybių įsigyti cukraus, todėl su nostalgija prisimenantis morkomis saldintą pyragą.

Tokius pat kuklius pyragus, artėjant Kalėdoms, Šiaulių meras Artūras Visockas įteiks Šiaulių miesto gimtadienio ir Tarptautinės mokytojų dienos kultūros renginių rėmėjams. Savivaldybės vadovas pakvietė padėkos ceremonijoje dalyvauti ir Šiaulių vyskupą.

Atsidėkodamas už sveikinimus, Eugenijus Bartulis svečiams įteikė 2022-ųjų metų kalendorius „Šventumo keliu“, kurie iliustruoti paties vyskupo fotografijomis iš įvairiausių Europos ir Šventosios Žemės šventovių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite