Angle down Atgal

Pasveikinta šimtametė Janė Lazauskienė

Lapkričio 17 d. šimto metų sukaktį švenčia Laičių kaimo gyventoja Janė Lazauskienė. Meras Kęstutis Vaitukaitis pasveikino senolę garbingo jubiliejaus proga, apjuosė simboline juosta ir įteikė dovanų. Guvi jubiliatė padėkojo merui už sveikinimus ir padainavo dainą „Graži Lietuva, kaip gėlelė žydi visada“.

Janė Lazauskienė gimė Ožkapjovių kaime 5 vaikų šeimoje. Su broliais ir seserimis padėdavo tėvams dirbti įvairius darbus. Būdama 21-erių metų ištekėjo už Prano Lazausko ir susilaukė 5 vaikų, 3 anūkų ir 4 proanūkių. Šiuo metu gyvena kartu su dukros Janinos šeima.
Gyvenimas nelepino: namų ruošos ir ūkio darbai namuose, kolūkyje sezoniniai darbai, javapjūtės metu pietų kombainininkams ir traktorininkams gaminimas... Vyras dirbo brigadininku, vėliau eiguliu. Teko išgyventi ne vieną netektį, palaidojo 3 vaikus, tragiškai žuvo vyras, atsisveikino ir su anūku. Nepaisant įvairių negandų, visą gyvenimą tryško pozityvia energija, aktyviai dalyvavo bendruomenės gyvenime, svetinga, visada lydi daina. Senolė yra guvaus proto, pati tvarkosi, domisi Lietuvos ir pasaulio įvykiais, niekada nepraleidžia televizijos informacinių laidų, su nekantrumu laukė Seimo rinkimų, kad galėtų atiduoti balsą už savo favoritą. Skaito iš bibliotekos atneštus romanus, pasak dukters Janinos, nemėgsta tik detektyvų, kasmet primena prenumeruoti laikraščius. Praeitą vasarą jos daina skambėjo Semeliškėse vykusioje šventėje.
Linkime jubiliatei Dievo globos ir palaimos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite