Angle down Atgal

Pastatai vaiduokliai, kada jie išnyks?

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Per paskutinius kelis metus, miestas pasidarė gražesnis ir patrauklesnis. Bet yra jame skaudulių.

Tie skauduliai, tai pastatyti pastatai, kurie iki galo neužbaigti ir palikti likimo valiai. Tokių „vaiduoklių" – ne vienas.

Štai po šiai dienai stovi pastatas šalia Korsako gatvės, netoli Gytarių gatvės ūkininkų turgelio. Tiesa „Žemdirbių turgelye" įsikūrė sporto bazė. Pastatas gerai sutvarkytas ir kiek teko girdėti iš šiauliečių, suteikia daug kam malonumo.

Kyla daug kam klausimas, kodėl gi tuos „vaiduoklius" nepriveda iki galimo naudojimo? Štai kiek metų stovi pastatas „griaučiai" šalia Gardino gatvės priešais modernią „IKI" parduotuvę. Tenka girdėti, kad valdininkai nieko negali padaryti, mat visi tie nebaigtieji statiniai turi savininkus, kurie turi teisę juos įšaldyti. Tai yra ,turi teisę pradėti ir neužbaigtus laikyti nežinia kiek metų.

Daug kas mano, kad visa tai atsitinka dėl kieto įstatymo nebuvimo. Manau, kad būtinai reikalingas toks įstatymas, kuris neleistų mieste laikyti neužbaigtus objektus, daugiau trijų metų. Jeigu per trejus metus objektas neužbaigiamas, jį turėtų perimti Savivaldybė.

Daug kas nesupranta miesto tvarkytojų elgesio. Nesigirdėti, kad būtų imamasi tų „vaiduoklių" vedimo iki kondicijos arba visiško likvidavimo, kad nebegadintų miesto įvaizdžio.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite