Angle down Atgal

Paslaptingas A. Zuokienės įrašas apie merginą sutampa su 1993 m. A. Mamontovo daina

Trečiadienį Agnė Zuokienė feisbuke paskelbė mįslingą žinutę apie netikėtai pastojusią merginą. Internautai bando spėlioti, ką moteris turėjo omenyje. Šiandien ši žinutė užminė dar daugiau mįslių.

Moters įrašas ir 1993 m. išleista grupės „Foje“ daina sutampa ­­­– spėliojama, kad tai gali būti ta pati istorija.

„Viena mergina, kurios vardo nenoriu aš prisiminti, gyveno be galo įdomų gyvenimą. Ji turėjo du vaikinus, vienas iš jų ruošėsi tapti jos vyru ir, naiviai pasitikėdamas ja, rūpinosi jų jau beveik artėjančiu šeimyniniu gyvenimu. Antrasis, antrasis apie tai nežinodamas buvo iki ausų ją įsimylėjęs, o ji negalėdavo nuspręsti, kuris yra tinkamesnis, geresnis. Mylėdavosi tai su vienu, tai su kitu ir vieną dieną pasijutusi nėščia jau nebežinojo, kuris yra tėvas“, – dainuojama dainoje „Nakties balsai“.

A. Mamontovas nekomentavo susidariusios situacijos, tačiau kitas grupės narys Arnoldas Lukošius naujienų portalui Tv3.lt teigė, kad tik A. Mamontovas galėtų atsakyti, ar ši istorija tikra.

„Galiu tik papasakoti, kad tuomet jis dirbo radijo laidoje „Nakties balsai“. Ten dirbdavo naktimis ir kalbėdavosi su žmonėmis. Galbūt jis išgirdo panašią istoriją ir sukūrė dainą. Aš negaliu teigti, kad ji parašyta apie konkretų asmenį, reikėtų paties jo klausti. Gal pati laida jį įkvėpė parašyti šią dainą. Jis daug kalbėjo ir mąstė. Gal ir bus kažkiek improvizacijos. Laidoje jis sulaukdavo skambučių ir išgirsdavo istorijų, tačiau konkrečiai įvardyti aš negalėčiau ir pasakyti, ar tai tikra istorija“, ­­­– portalui sakė A. Lukošius.

Alfa.lt primena, kad trečiadienį A. Zuokienė socialiniuose tinkluose pasidalijo intriguojančiais prisiminimais apie 30 metų senumo įvykius, kurie, pasak politikės, nulėmė jos likimą. „Viena mergina netikėtai pastojo ir nežinojo, kas vaiko tėtis – A. Zuokas ar A. Mamontovas. Ji skambindavo man kiekvieną vakarą pasitarti. Lyg į psichologinę pagalbą, nes tais laikais (1990 m.) tokios pagalbos nebuvo.

Aš raginau merginą vaikutį išsaugoti. Kas bebūtų tėtis.

Andriaus Mamontovo gerai nepažinojau, nors ir jis, kaip ir aš bei Artūras, buvome kursiokai. Pastojusi mergina man guodėsi, kad viskas įvyko „tą naktį“. Išties, ta 1990 m. vasario naktis buvo ypatinga“, – socialiniame tinkle rašė politikė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite