Freepik.com nuotr.
Angle down Atgal

Paskutinį vasaros mėnesį praleiskite atsakingai – kviečia nemokamos sveikatos stiprinimo veiklos

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai, štai ir sulaukėme paskutiniojo vasaros mėnesio! Tačiau nenusiminkime, kadangi turėsime pilną trisdešimt vieną dieną, ir kiekvieną iš jų galime paversti pačia geriausia! Skirkime daugiau laiko sau ir artimiesiems.

Primename, kad, norint būti sveikiems, rekomenduojame maitintis sveikatai palankiais produktais, būti fiziškai aktyviems ir neturėti sveikatai žalingų įpročių bei vengti blogojo streso! Būkite budrūs dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) – kuo dažniau plaukite rankas su muilu ir vandeniu, dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus (daugiau nei 2 metrų) atstumo nuo kitų asmenų ir vietose.

Dalinamės RUGPJŪČIO mėnesį vyksiančių sveikatą stiprinančių renginių Šiaulių rajone tvarkaraščiu.

Dar vykdome iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0004 „Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių rajone“, kurio tikslas – padidinti Šiaulių rajono tikslinių grupių asmenų sveikatos raštingumo lygį bei suformuoti pozityvius jų sveikatos elgsenos pokyčius.

Maloniai kviečiame dalyvauti visuose užsiėmimuose ir pasidalinti informacija su kitais.

Būkite sveiki ir laimingi!!!

Visuomenės sveikatos specialistai, vykdantys visuomenės sveikatos stiprinimą

Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite