Angle down Atgal

Paskutinį rugsėjo savaitgalį Druskininkai kviečia į magišką stichijų šėlsmą

Druskininkai paskutinį rugsėjo savaitgalį pasitinka su šūkiu „Visi turizmo gurmanai – į Druskininkus“ ir kviečia į Tarptautinei turizmo dienai skirtą linksmybių fiestą.

Šį kartą Druskininkai savo svečiams siūlo pasinerti į nepaprastą stichijų kelionę. Išsamią šventės programą galite rasti čia: https://druskininkai.lt/turizmo-dienos/

„Jau tradicija tapęs renginys organizuojamas itin didelį dėmesį skiriant saugumui. Rugsėjo 25-27 dienomis vyksiančios šventės metu išnaudosime viešąsias kurorto erdves, tad tiek Vilniaus alėjoje, tiek K. Dineikos sveikatingumo parke ar prie Druskonio ežero išėjęs pasivaikščioti turistas taps šventės dalyviu. Turizmo dienoms paruošėme ypatingą programą, kuri nepaliks abejingų. Dėmesį kaustys garso, šviesų ir vaizdo šuo, miesto istoriją atskleis teatralizuotos ekskursijos, o turizmo objektai net ir pasibaigus šventei siūlys daug nuolaidų. Druskininkai turi ką pasiūlyti ir kuo nustebinti net pačius išrankiausius, atvykite – ir patys tuo įsitikinsite“, – sako Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Garso, šviesų ir vaizdų instaliacijos kurortą pakeis neatpažįstamai

Turizmo dienų metu Druskininkų širdis, Vilniaus alėja, taps magiška skaitmeninio meno – garso, šviesų ir vaizdo – arterija, sujungiančia svarbiausius miesto pastatus ir vietas.

Gerai pažįstami miesto pastatai, tokie kaip Druskininkų miesto muziejus, Bažnyčia, viešosios kurorto erdvės – M. K. Čiurlionio paminklo skveras, Muzikinio fontano aplinka ir kiti – vakarais transformuosis ir pasikeis neatpažįstamai: kurorto svečių laukia visiškai kitokie, keturiomis – oro, žemės, vandens ir ugnies – stichijomis nuspalvinti Druskininkai.

Turizmo gurmanus pasitiks netikėti vaizdiniai sprendimai, drąsios vizualinės ir garsinės interpretacijos, mistiškas šviesų žaismas ir kvapą gniaužiančios iliuzijos.

Turizmo dienose – atrakcijos visai šeimai

Rugsėjo 25-27 dienomis Druskininkai siūlys išskirtines pramogas, koncertus, atrakcijas ir staigmenas, o šventės programoje  esančios veiklos bus skirtos ir mažiems, ir dideliems.

Be įspūdingos audiovizualinės Druskininkų interpretacijos, miesto paslaptis atskleis teminės gidų ekskursijos,  naktiniai žygiai ir orientacinės varžybos.

Dieną kurorto svečių lauks muzikinė kelionė elektromobiliu po Druskininkus su saksofonistu Roku Barzdžiumi, daininkais Indraya ir Anatolijumi Oleinik, o vakare – kitų atlikėjų pasirodymai.

Nepamiršti ir sportinio turizmo gurmanai – rugsėjo 26 dieną Druskininkus drebins Race Day Druskininkai 2020“, Lietuvos Streetrace čempionatas, VII etapas.

Visą savaitgalį kurorte šurmuliuos tautodailės ir amatų darbų mugė.  

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite