Angle down Atgal

Paskui S. Skvernelio steigiamą partiją seka merai: dėl jungimosi spręs Lazdijų rajono merė ir „valstiečių“ skyrius

Prie ekspremjero Sauliaus Skvernelio buriamos partijos svarsto jungtis Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė bei visas Lazdijų rajono „valstiečių“ partijos skyrius. Tuo tarpu Šilutės meras tikina sprendimą jau priėmęs – prie Seimo frakcijos „Vardan Lietuvos“ narių steigiamos partijos jis jungsis.

„Valstiečių“ iškeltos merės A. Miškinienės teigimu, sprendimas, ar ji bei „valstiečių“ skyrius nuspręs jungtis prie naujai kuriamos partijos, paaiškės ketvirtadienio vakare.

„Negalėčiau nei patvirtinti, nei paneigti, vakare vyks LVŽS Lazdijų skyriaus visuotinis susirinkimas ir jame diskutuosime šiuo klausimu, priimsime vienokius ar kitokius sprendimus ir apie tuos sprendimus informuosime, kai jie bus“, – Eltai teigė merė.

Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis Eltai patvirtino, kad taip pat ketina jungtis prie S. Skvernelio kuriamos partijos. Anot jokiai partijai nebepriklausančio V. Laurinaičio, pasiūlymas buvo patrauklus dėl S. Skvernelio skirto dėmesio mažesniems regionams.

,,Buvo sudaryta jų Vyriausybė, matėme visų keturių metų veiklą, tikrai regionams buvo pakankamas dėmesys, tiek dėmesio neskyrė nė viena Vyriausybė, tai buvo kaip ir tokia politinė naujiena. Pačių sprendimų taktika ir pati veikla tikrai buvo išskirtinė, tai visiems, ne tik Šilutei, bet ir pamario kraštui, Neringos, Palangos, Kretingos, Klaipėdos rajonams buvo patrauktu. Sakė, kad tai vadovas, kuris tikrai rūpinasi ne vien Vilniumi, Kaunu ir Klaipėda, bet visais kitais regionais“, – Eltai teigė V. Laurinaitis.

Kiek anksčiau ELTA skelbė, kad, ko gero, prie S. Skvernelio vadovaujamos frakcijos „Vardan Lietuvos“ buriamos partijos ketina jungtis socialdemokratas Neringos meras Darius Jasaitis. S. Skvernelio teigimu, prie jo buriamos partijos turėtų prisijungti ir didesnė Neringos socialdemokratų skyriaus dalis.

ELTA primena, kad rugsėjo pradžioje S. Skvernelis pranešė apie pasitraukimą iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos ir paskelbė apie naujos frakcijos steigimą. Kartu su ekspremjeru iš „valstiečių“ frakcijos pasitraukė dar 9 nariai, o prie naujosios frakcijos prisijungė dar trys Mišrioje Seimo narių grupėje dirbę Seimo nariai. Kiek vėliau šią frakciją papildė Lietuvos regionų frakcijai priklausęs parlamentaras Zigmantas Balčytis.

Spalio mėnesį naujai įkurta Seimo frakcija „Vardan Lietuvos“ pranešė steigianti naują partiją. Pasak frakcijos seniūno S. Skvernelio, steigiama partija bus centro kairės politinė jėga.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite