Angle down Atgal

Paskiepyti keturi „Juventus“ klubo nariai

Pirmadienį Vilniuje pirmąja vakcinos nuo COVID-19 doze buvo paskiepyta trečioji Tokijo olimpinių ir paralimpinių žaidynių rinktinių kandidatų, jų trenerių ir medikų grupė.

Vyriausybės nutarimu į prioritetinį vakcinuojamų asmenų sąrašą įtraukti sportininkai ir jų komandos nariai buvo suskirstyti į tris grupes. Pirmosios dvi, kurias bendrai sudarė 155 asmenys, buvo paskiepytos vasarį.

Pirmadienį buvo skiepijami krepšinio, lengvosios atletikos, imtynių ir plaukimo sporto šakų atstovai, jų treneriai, medikai, aptarnaujantis personalas. Iš viso – 55 asmenys.

Tarp Utenos „Juventus“ komandos narių skiepą gavo krepšininkai Vytautas Šulskis ir Žygimantas Skučas, vyr. treneris Žydrūnas Urbonas bei fizinio rengimo treneris Mindaugas Saulevičius.

Dar du krepšininkai – Ignas Vaitkus bei Gintautas Matulis skiepo sulauks artimiausiu metu.

„Jaučiuosi puikiai. Be galo pasiilgau to momento, kada galėsiu apkabinti savo tėvą bei mamą. Džiaugiuosi, kad vakcinavimo procesas įsibėgėja. Kol kas jokių nepageidaujamų pojūčių nėra, bet nebus problema jei kažkiek paskaudės galvą ar pakils temperatūra – tai normalu“, – po skiepo šnekėjo komandos vyr. treneris Žydrūnas Urbonas

Iš viso nuo COVID-19 planuojama paskiepyti 290 olimpinių ir paralimpinių rinktinių kandidatų, jų trenerių ir medikų. Dėl treniruočių bei varžybų grafiko negalėjusieji prisijungti prie pirmųjų trijų grupių bus skiepijami atskirai.

Skiepijamų asmenų grupės sudarytos pagal sporto šakų federacijų pateiktus olimpinėms ir paralimpinėms žaidynėms ruošiamų sportininkų bei jų komandos narių sąrašus.

Paskiepyti asmenys antrąją „AstraZeneca“ vakcinos dozę turėtų gauti po 35 dienų.

Tokijo olimpinių ir paralimpinių žaidynių rinktinių kandidatai, jų treneriai bei medikai į prioritetinį skiepijamų asmenų sąrašą buvo įtraukti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos teikimu.

Tokijo olimpinės žaidynės vyks liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite