Angle down Atgal

Paskelbti „LTeam apdovanojimų 2019“ nominantai

Priešolimpiniai metai artėja prie finišo tiesiosios, todėl pats laikas išsiaiškinti ir geriausius 2019-ųjų Lietuvos sportininkus. Įvertinusi olimpinių sporto šakų atstovų rezultatus, specialiai apdovanojimams suburta taryba aštuoniose „LTeam apdovanojimų 2019“ kategorijose išrinko ryškiausias pergales iškovojusius nominantus, o prasidėjusiame balsavime balsą už savo favoritus atiduoti gali kiekvienas sporto aistruolis.

Kiekviena olimpinių sporto šakų federacija galėjo pateikti savo geriausiųjų pasiūlymus, o apdovanojimų taryba juos aptarusi išrinko pačius verčiausius titulų. Į nominacijas sportininkai įtraukti už pasiekimus nuo 2018 metų gruodžio 1 dienos iki 2019 metų gruodžio 1 dienos.

Prestižiniuose geriausių Lietuvos sportininkų apdovanojimuose šiais metais iš viso bus įteiktos 9 statulėlės.

„Metų sportininko“, „Metų sportininkės“, „Metų trenerio“, „Metų trenerės“, „Metų vyrų komandos“, „Metų moterų komandos“ ir „Metų proveržio“ nominacijų rinkimuose visuomenės balsas sudarys 20%, o apdovanojimų tarybos sprendimas – 80% galutinio rezultato.

Lietuvos aistruoliams bus patikėta išrinkti „Metų populiariausią sportininką“, o prestižinės statulėlės „Už viso gyvenimo nuopelnus“ laureatas paaiškės apdovanojimų tarybos sprendimu.

Ją sudaro aštuoni žmonės: po du atstovus iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK), Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) ir Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (toliau – LSŽF) bei po vieną – iš Lietuvos trenerių asociacijos (LTA) ir Nacionalinės sportininkų asociacijos (NSA).

Geriausių Lietuvos sportininkų rinkimai, kuriuose iki 2014-ųjų vienoje nominacijoje konkuruodavo tiek vyrai, tiek moterys, rengiami nuo 1994 metų.

Visi nominantai:

„Metų sportininkas“: Danas Rapšys (plaukimas), Robertas Tvorogalas (sportinė gimnastika), Mindaugas Griškonis (akademinis irklavimas)

„Metų sportininkė“: Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (šiuolaikinė penkiakovė), Simona Krupeckaitė (dviračių trekas), Viktorija Andrulytė (buriavimas)

„Metų treneris“: Andrejus Zadneprovskis (Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės treneris), Dmitrijus Leopoldas (Simonos Krupeckaitės ir Miglės Marozaitės treneris), Jevgenijus Izmodenovas (Roberto Tvorogalo treneris)

„Metų trenerė“: Ina Paipelienė (Dano Rapšio trenerė), Teresė Nekrošaitė (Livetos Jasiūnaitės trenerė), Tatjana Krasauskienė (Airinės Palšytės trenerė)

„Metų vyrų komanda“: Lietuvos vyrų 3x3 krepšinio rinktinė, Lietuvos vyrų plaukimo 4x100 m kombinuotos estafetės komanda, Saulius Ritter ir Dovydas Nemeravičius (irklavimas)

„Metų moterų komanda“: Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (dviračių trekas), Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė (irklavimas), Lietuvos merginų iki 16 metų krepšinio rinktinė

„Metų proveržis“: Edis Matusevičius (ieties metimas), Diana Zagainova (trišuolis), Justė Veronika Jocytė (krepšinis)

„Metų populiariausias sportininkas“: Adrijus Glebauskas, Airinė Palšytė, Agnė Šerkšnienė, Andrejus Olijnikas, Andrius Gudžius, Andrius Šidlauskas, Arturas Mastianica, Arturas Seja, Arvydas Novikovas, Aurimas Lankas, Danas Rapšys, Danutė Domikaitytė, Diana Lobačiavskė, Diana Zagainova, Domantas Sabonis, Dovydas Nemeravičius, Dovydas Neverauskas, Dovilė Dzindzaletaitė-Kilty, Edis Matusevičius, Edvinas Ramanauskas, Egidijus Kavaliauskas, Eglė Balčiūnaitė, Eimantas Stanionis, Ernestas Šetkus, Fiodoras Černychas, Gediminas Bagdonas, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė, Henrikas Žustautas, Ieva Adomavičiūtė, Ieva Serapinaitė, Ignas Navakauskas, Jonas Truchanovičius, Jonas Valančiūnas, Juozapas Budrikis, Juozas Bernotas, Justė Veronika Jocytė, Justinas Kinderis, Klaudija Tvaronavičiūtė, Kortyna Teterevkova, Laura Asadauskaitė -Zadneprovskienė, Liveta Jasiūnaitė, Lukas Lekavičius, Marius Grigonis, Marius Žiūkas, Miglė Marozaitė, Milda Valčiukaitė, Mindaugas Griškonis, Mindaugas Kuzminskas, Modesta Morauskaitė, Motiejus Morauskas, Ramūnas Navardauskas, Rasa Leleivytė, Remigijus Kančys, Ričardas Berankis, Ričardas Nekriošius, Robertas Tvorogalas, Sandra Jablonskytė, Saulius Ritter, Simona Krupeckaitė, Simonas Bilis, Tadas Tamašauskas, Tomas Kaukėnas, Urtė Andriukaitytė, Vadimas Korobovas, Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė, Viktorija Andrulytė, Vytenė Vitkauskaitė, Žygimantas Stanulis, Živilė Vaiciukevičiūtė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite