Angle down Atgal

Paskelbti „kaimynų kaimyno“ konkurso nugalėtojai

Šiandien visoje Europoje minima Kaimynų diena. Jau 21-mą kartą paskutinis gegužės penktadienis yra skiriamas kaimynų bendravimui ir solidarumui skatinti. Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai šiai progai surengė konkursą, „kaimynų kaimyno“ rinkimus, jo startas nuskambėjo gegužės 14 dieną, o šiandien, gegužės 29 dieną, jau turi prizininkus.

Kasdien į vykstančio konkurso nugalėtojo vietą pretendavo ne vienas vardas, policijos pareigūnus laiškai pasiekė iš įvairių vietovių. Paskelbti daugiausiai palaikymo sulaukę nugalėtojai, jų iš viso buvo trys.

„Visi nominuoti dalyviai jau yra laimėtojai. Jie geriausi kaimynai savo bendruomenėse ir kaimynystėse. O mes apdovanojame tris daugiausiai palaikymo, šiltų komentarų bei atsiliepimų sulaukusius dalyvius: Romualdas Juodis, Danutė Pikelienė ir Valdas Bieliunas. Ne už vienkartinį poelgį, o už nuolat demonstruojamą bendruomeniškumą, pilietiškumą ir draugiškumą jie buvo nominuoti šiam konkursui. Todėl garsiai juos galite vadinti KAIMYNŲ KAIMYNU‼️

Tikime, kad aplink Jus gyvena daug gerų kaimynų, bei kad ir Jūs patys esate kaimynais, kuriais džiaugiasi kiti. Dažniau dovanokite vieni kitiems nuoširdžias šypsenas, pasakykite gražų žodį ir tai Jūsų santykius su aplinkiniais padarys šiltesniais ir malonesniai“, - rašoma viešame Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai feisbuko paskyros pranešime.

Kiekvienas iš šių nugalėtojų pelnytai gavo prizus. Teigiama, kad R. Juodis kaimynų apibūdinamas, kaip bendrijos siela, tvarkdarys ir aplinkos puoselėtojas. D. Pikelienė yra Kuršėnų miesto, Daugėlių mikrorajono gyventoja, kaimynų apūbūdinama, kaip rūpestinga, nuoširdi, veikli ir visada padedanti. V. Bieliūnas yra Šiaulių Rajono „Toločių“ sodų bendrijos narys, kurį kaimynai vadina bendruomenės varikliuku, organizatoriumi. Tai pozityvus, bei visad energingas kaimynas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite