Angle down Atgal

Pasitūsinti nepavyko

Nemalonumai „per valdiškus namus“, kaip kad pasakytų būrėjos, užklupo tris Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) pareigūnams jau neblogai pažįstamus 18–20 metų jaunuolius. Matyt, pasitūsinti vakare rengęsi ir kaifu, t. y. kvaišalais, jau apsirūpinę vaikinai kaip įtariamieji atsidūrė komisariato areštinėje.

Vieną vakarą jie policijos pareigūnų dėmesį atkreipė Marijampolės R. Juknevičiaus gatvėje, susibūrę prie automobilio „Nissan Almera“. Išvydę pažįstamus veidus, pareigūnai nutarė patikrinti automobilį ir jame po keleivio sėdyne rado galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos. Be to, po sėdyne buvo slepiami ir suklastoti keturi 50 eurų banknotai, o po automobiliu rasti trys popieriniai ir vienas polietileno paketėliai su galimai augalinės kilmės narkotinėmis medžiagomis.

Pareigūnai taip pat pastebėjo, kad vienas juos išvydęs kompanijos dalyvis skubiai pasuko į netoliese esančią parduotuvę. Policijos patruliams tai pasirodė įtartina, ir jie nutarė vaikiną pasekti. Šis įėjęs į parduotuvę numetė polietileno pakelį, kuriame irgi buvo galimai narkotinės medžiagos.

Marijampolės apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite