Angle down Atgal

Pasirinkimas Evelinos nenuvylė

Evelinos Senkevičiūtės pilna visur. Pirmiausiai apie ją išgirdome kai prasidėjus karantinui dėl Covid-19 ji kartu su savo kolega Evaldu Parauka gamino apsauginius skydelius medikams Viešojoje bibliotekoje. Mat Evelina čia dirba projektų vadove. Netrukus Evelina jau siuntė redakcijai nuotraukas iš Sekminių Palomenėje, nes čia ji dirba kultūros renginių organizatore. Susipažinkite, kas ji ta veikli mergina Evelina SENKEVIČIŪTĖ. Spausdiname interviu su ja.

E. Senkevičiūtei, organizuojant renginius, tenka daug bendrauti su įvairaus amžiaus dalyviais.
E. Senkevičiūtei, organizuojant renginius, tenka daug bendrauti su įvairaus amžiaus dalyviais.

-Papasakok trumpai apie save - kur gimei ir augai, kur mokeisi, kokia tavo specialybė?

- Gimiau ir augau Palomenės kaime, čia mokiausi iki 8 klasės. Nuo 2010 m. mokslus tęsiau Kaišiadorių A. Brazausko gimnazijoje. 2014 m. baigusi mokslus Kaišiadoryse, įstojau į VU Kauno fakultetą, studijavau Kultūros vadybą. Įgyjusi kultūros vadybos bakalauro laipsnį tęsiau studijas VU Kauno fakultete, studijavau Meno vadybą. 2020 m. sausį apsigyniau diplomą ir įgyjau verslo vadybos magistro laipsnį.

– Dirbi dviejose vietose? Kodėl, kuo jos panašios ir skiriasi?

– Taip, tikrai dirbu dviejose vietose – Palomenės kultūros centre ir Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje. Kodėl dirbu ne viename darbe? Greičiausiai, kaip ir dauguma – dėl ne pilno darbo krūvio. Dabar jau ir prisirišimo prie darbovietės, noro padaryti vis daugiau ir geriau. Visi mano darbai, tiek ankstesni, tiek dabartiniai tarpusavyje panašūs, vienas kitą papildantys, visi susiję su kultūra, organizavimu, laisvalaikio praleidimu. 2016 m. mane atrado Palomenės kultūros centro direktorė Virginija Kudaševičienė.. Pasiūlė kultūrinių renginių organizatorės darbą. Tuo metu viskas gyvenime vyko labai greitai, nebuvo laiko galvoti, tereikėjo viska imti ir daryti. Taip ir padariau. Džiaugiausi turėdama galimybę dirbti mėgstamą darbą, įgyjamas universitete žinias taikyti praktiškai. Baigus magistro studijas, nors planavau kiek atsipūsti, tačiau sužinojau, apie darbo vietą Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje. Taigi, šiuo metu dirbu abiejose minėtose darbovietėse.

– Kaip praleidai karantiną, kuo užsiėmei?

Karantinas man buvo labai darbingas. Dalyvavau ne vienuose nuotoliniuose kvalifikacijos kėlimo mokymuose. Vieni jų truko 4 savaites. Kiekvieną dieną po maždaug 3-4 val. Kultūros centre vykdėme nuotolinius neformaliojo švietimo užsiėmimus, įvairūs administraciniai ir kūrybiniai darbai susidėjo. Teko prisiminti ir video montavimo turimus minimalius įgūdžius… Bibliotekoje kartu su kolega Evaldu gaminome apsauginius skydelius medikams, be kita ko turėjau ir kitų darbų. Karantino metu vyko ir bibliotekų savaitė, tad veiklos tikrai netrūko. Na, o jei ne apie darbus, tai poilsis būdavo lauke – laisvesnius vakarus išnaudodavau pasivažinėjimams dviračiu, ilgiems pasivaikščiojimams.

– Kokių turi laisvalaikio pomėgių?

– Mano pomėgiai įvairūs - serialai, knygos (literatūra), sportas. Mėgstu reguliariai sportuoti. Matyt, įprotis liko nuo mokyklos laikų. Sportas padeda išsikrauti, atsigauti, kaip sakau, prideda žvalumo, energijos. Labai laukiu atostogų, jų metu noriu perskaityti ne vieną knygą. Patinka ilgi pasivaikščiojimai, buvimas gamtoje.

– Kokie tavo planai ateičiai?

– Detalizuoti savo gyvenimo vizijos nenorėčiau. Kol kas viskas vyksta pagal planą. Ir toliau stengsiuos imti viską, ką gyvenimas duoda, išnaudoti visas siūlomas galimybes maksimaliai

Asmeninio archyvo nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite