Angle down Atgal

Pasirašyta kūrybinio bendradarbiavimo sutartis

Nuo vasario ketvirtos dienos Utenos kraštotyros muziejuje eksponuojama Meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių grafikos darbų paroda, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo – kovo vienuoliktosios trisdešimtmečiui.

Puikūs, labai rūpestingai nupiešti darbai, eksponuojami ant senove dvelkiančių muziejaus rūsio sienų, žiūrisi tikrai įspūdingai. Tiesa, paroda ne visiškai tokia, kokia buvo užmanyta, – dalis darbų eksponuojami Panevėžio Dailės mokykloje septintoje tarptautinėje grafinės miniatiūros darbų parodoje, kurioje neliko be dėmesio: antrąją vietą laimėjo Paulės Zlataravičiūtės darbas, trečio laipsnio diplomu apdovanotas Henrietos Šinkūnaitės grafikos kūrinys, o paskatinamuosius apdovanojimus gavo Tija Glinskytė. Karina Kokoš, Neila Lapinskaitė ir Sintė Klaudija Tendzegolskytė.

Istoriniame pastate įsikūrusi Utenos dailės mokykla per visą savo gyvavimo laiką rengia dideles ir dažnas parodas, Seimo nario Edmundo Pupinio dėka dalyvauja II – uose Seimo rūmuose vykstančiose Utenos menininkų ir atskirose Dailės skyriaus mokinių parodose, yra išauginusi ne vieną žinomą dailininką grafiką, mokytojai ir mokiniai labai dažni muziejaus svečiai

Ši paroda Kraštotyros muziejuje toli gražu ne pirmoji tokio pobūdžio paroda, o nutrūkusi tradicija. Prieš kokius 20 ar 15 metų, po vasaros praktikos, rudenį, mokiniai eksponuodavo naujausius darbus. Tradiciją nuspręsta atnaujinti: Utenos kraštotyros muziejaus Direktorė Lilijana Jovarienė ir Meno mokyklos Direktorius Arūnas Katinas pasirašė ir antspaudais sutvirtino naują kūrybinio bendradarbiavimo sutartį, kurioje numatyta dalyvauti bendruose projektuose, su Vytauto Valiušio keramikos muziejumi keistis metodine medžiaga.

Parodos atidaryme dalyvavęs ir sutarties pasirašymo ceremoniją stebėjęs savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas mokinius ir mokytojus pasveikino linkėdamas sėkmingo kūrybinio bendradarbiavimo, užtikrino, kad sudarys sąlygas aplankyti ir patiems dalyvauti parodose ir koncertuose, išsprendžiant transporto problemas.

Paroda veiks iki kovo 14 – os dienos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite