Angle down Atgal

Pasienio punkto vadas: oficialių pranešimų iš Baltarusijos apie sienos uždarymą negavome

Padvarionių užkardos vadas Sigitas Valainis sako, kad kol kas oficialių pranešimų iš Baltarusijos pasienio komiteto apie galimą sienų su Lietuvą uždarymą negauta.

„Medininkų pasienio kontrolės punkte darbas vyksta įprastine tvarka, tempas yra įprastinis, per valandą tiek atvykimo, tiek išvykimo kryptimis patikrinami apie 40 krovininių transporto priemonių. Lengvųjų transporto priemonių eilių nėra, bet krovininių transporto priemonių, laukiančių (eilėje – ELTA) iš Baltarusijos į Lietuvos Respubliką, yra apie 30, iš Lietuvos į Baltarusiją – apie 70. Tai kol kas kažkokių sutrikimų nematome“, – LRT teigė S. Valainis.

Jis taip pat pridūrė, kad prieš keletą dienų buvo gauta informacijos apie detalesnį krovininių transporto priemonių, atvykstančių iš Lietuvos ir ES, patikrinimą.

„Prieš keletą dienų gavome informacijos, kad Lietuvoje arba ES registruotas krovinines transporto priemones Baltarusijos pareigūnai tikrina detaliau, bet pats patikrinimas vyksta įprastine tvarka“, ­– LRT kalbėjo S. Valainis, pridurdamas, kad oficialių pranešimų iš Baltarusijos pasienio komiteto Lietuvos pasienio punktai negavo.

Baltijos transporto profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas Gintaras Čiužas Eltai teigė, kad kol kas profsąjunga iš vairuotojų nusiskundimų negirdėjo. Vežėjų asociacijos „Linava“ prezidentas Romas Austinskas teigia, kad pasienyje pastaruoju metu suintensyvėjo vilkikų patikra, o dėl to išaugo ir laukiančiųjų eilės.

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius Eltai sakė, kad oficialios informacijos iš Baltarusijos dėl to nėra gauta, o pralaidumas Medininkų pasienio kontrolės punkte yra normalus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite