Angle down Atgal

Pasieniečiai sulaikė tris kontrabandos organizavimu ir piktnaudžiavimu įtariamus kolegas

Atlikdami anksčiau pradėto ikiteisminio tyrimo veiksmus VSAT Imuniteto valdybos  pasieniečiai sulaikė tris pareigūnus, įtariamus kontrabandos organizavimu ir piktnaudžiavimu tarnyba. Taip pat sulaikytas ir dar vienas druskininkietis.

Dar pernai VSAT Imuniteto valdybos pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos gabenimo iš Baltarusijos. Atlikdami procesinius veiksmus jie antradienį Druskininkuose ir Lazdijuose sulaikė tris Varėnos pasienio rinktinės pareigūnus (vienas gim. 1974 m., du - 1977 m.).

Jie įtariami kontrabandos organizavimu ir piktnaudžiavimu tarnyba. Antradienį visi trys sulaikytieji buvo uždaryti į areštinę.

Taip pat prieš korupciją kovojančio VSAT padalinio, t. y. Imuniteto valdybos, pasieniečiai tą pačią dieną Druskinkuose sulaikė vietinį gyventoją (gim. 1956 m.). Jis įtariamas bendrininkavimu gabenant kontrabandą. Vyras irgi buvo uždarytas į areštinę.

VSAT taip pat pradėtas tarnybinis patikrinimas. Be baudžiamosios atsakomybės, sulaikytiems pareigūnams gresia griežčiausia Vidaus tarnybos statute numatyta bausmė – atleidimas iš tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.

Toliau tęsiamą tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite