Angle down Atgal

Pasieniečiai sulaikė dar du, įtariama, vogtus mikroautobusus „Mercedes Benz Sprinter“

Pasienyje su Lenkija ir su Baltarusija VSAT pareigūnai sulaikė dar du, įtariama, vogtus mikroautobusus „Mercedes Benz Sprinter“. Iš viso šiemet tokių šios markės mikroautobusų pasieniečiai jau sulaikė dvylika, iš jų vienuolika – pasienyje su Lenkija.

Ketvirtadienį vakare VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, pasirinktiniam patikrinimui sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį mikroautobusą „Mercedes Benz Sprinter“. Transporto priemonę Baltarusijos numeriais vairavo 42-ejų šios šalies pilietis.

Patikros metu Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad šio mikroautobuso baltarusiškas registracijos liudijimas yra, įtariama, visška klastotė.

Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Baltarusį pasieniečiai uždarė į areštinę. „Mercedes Benz Sprinter“ saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

Nuo šių metų pradžios Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė vienuolika, įtariama, vogtų mikroautobusų „Mercedes Benz Sprinter“. Pastaruoju metu tokios markės automobilių pasienyje su Lietuva nuolat sulaiko ir Lenkijos pasieniečiai. Pasitaikė keli atvejai, kai Lenkijos teritorijoje bendrai patruliavę šios šalies ir Lietuvos pasieniečiai irgi sustabdė vogtus „Mercedes Benz Sprinter“.

Kaip informavo VSAT Vilniaus pasienio rinktinė, ketvirtadienį Lavoriškių punkte buvo irgi sulaikytas, įtariama, vogtas „Mercedes Benz Sprinter“. Jo paiešką paskelbė Nyderlandų teisėsaugininkai.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos pasieniečiai tikrino iš Lietuvos per Lavoriškių kontrolės punktą į Baltarusiją vykusį mikroautobusą "Mercedes Benz Sprinter” su Nyderlandų registracijos numeriais. 2007 m. pagamintą transporto priemonę vairavo 22-ejų Kirgizijos pilietis.

Pasieniečiai nustatė, jog šio mikroautobuso kaip, įtariama, vogto paiešką šių metų rugpjūtį paskelbė Nyderlandų pareigūnai.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ir realizavimo pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Vairuotoją pasieniečiai apklausė kaip liudytoją ir po apklausos paleido. „Mercedes Benz Sprinter” saugomas Lavoriškių kontrolės punkte.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite