Angle down Atgal

Pasaulio taurės etapo žirgų konkūrų varžybų programa pristatyta oficialioje spaudos konferencijoje

Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos Šiaulių arenoje šiais metais sulaukė itin didelio ažiotažo, o prestižines varžybas lydės intriguojanti programa, kurią išsamiau oficialioje spaudos konferencijoje pristatė Lietuvos žirginio sporto federacijos prezidentas Gediminas Gutkauskas.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavęs Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasidžiaugė, kad tokio aukšto lygio varžybos jau ne pirmus metus yra organizuojamos būtent mūsų mieste, o taip pat pabrėžė, kad šiame įspūdingame renginyje yra laukiami ne tik šiauliečiai, bet ir visi miesto svečiai.

„Žirginis sportas yra išties išskirtinė sporto šaka, o šios varžybos yra reprezentacinis Šiaulių miesto renginys. Visus planuojančius apsilankyti renginyje raginčiau nevėluoti, kadangi visa pagrindinė programa startuos dar keliolika minučių prieš 16 val.“, – kviesdamas atvykti į Šiaulių areną ne tik miestelėnus, bet ir svečius kalbėjo meras.

„Šioms varžyboms surengti yra labai aukšti reikalavimai, tiek organizatoriams, tiek patiems dalyviams. Daug ką pasako tai, kad varžybose esančių kliūčių aukštis atitinka olimpinių žaidynių standartus. Kadangi pasaulio taurės etapo varžybos vyksta uždarose patalpose, dalyviams yra dar sudėtingiau, nes kliūtis viena po kitos seka labai greitai“, – apie varžybų ypatumus pasakojo žirginio sporto federacijos prezidentas G.Gutkauskas.

„Į renginį atvykti maloniai kviečiame visas šeimas. Čia netrūks ir pramogų – bilietus įsigyję žiūrovai dalyvaus loterijoje ir galės laimėti nemokamą pasijodinėjimą žirgu, o taip pat prieš renginio pradžią, apie 15:45 val., pagrindines varžybas atidarys neįprastas reginys – teatralizuotas žirgų šou. Jį taip pat išvysime ir po apdovanojimų ceremonijos, tad laukiame visų sekmadienį atvykstant į Šiaulių areną pasisemti puikių emocijų“, – paminėdamas, kad perkant šeimos bilietus (3 ir daugiau, aut. past.) yra taikoma 50% nuolaida bilieto kainai kalbėjo G.Gutkauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite