Angle down Atgal

Pasaulio jaunimo imtynių čempionate G. Čeponytė laimėjo vieną kovą

Tamperėje (Suomija) vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) imtynių čempionate staigmeną pateikė Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos mokinė Greta Čeponytė. 18-metė lietuvė pirmoje svorio kategorijos iki 72 kilogramų kovoje ant menčių paguldė 2014 metų jaunių olimpinių žaidynių vicečempionę Tugbą Kilič iš Turkijos.

Ketvirtfinalyje tokio rango varžybų debiutantė nusileido kanadietei Dejai Anelai Sleiter (Dejah Anela Slater). Deja, vėliau kanadietė netapo G. Čeponytės gelbėtoja - Panamerikos vicečempionę pranoko pasaulio jaunių čempionė japonė Jasuha Macujuki (Yasuha Matsuyuki) ir „neištraukė“ trenerio Algirdo Pupkio auklėtinės į paguodos turnyrą.

„Žinoma, labai džiaugiuosi Gretos pasirodymu. Tai jos pirmi metai jaunimo grupėje, ji dar turės du bandymus. Manau, ši patirtis pravers ateity, o, kalbant apie čempionatą Tamperėje, tai Greta, ko gero, padarė maksimumą. Žinant, kad į Suomiją ji išvyko tiesiai iš sukarintų trijų savaičių bazinių savanorių mokymų, reikalauti aukštesnio rezultato būtų naivu, - apie savo auklėtinės dalyvavimą čempionate telefonu pasakojo treneris A. Pupkis. - Po varžybų su gera nuotaika grįžtame į namus, kur tęsim treniruočių procesą ir pasiruošimą rugsėjį Klaipėdoje vyksiančiam pasaulio kariškių čempionatui“.

Preliminariai G. Čeponytė užėmė aštuntą vietą tarp 20 dalyvių.

Lietuvos imtynių federacijos informacija ir nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite