Marijampolės AVPK nuotr.
Angle down Atgal

Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti minima visą savaitę

Kalvarijoje šia proga šiandien vykęs renginys subūrė apie 250 dalyvių – mokiniai, suaugusieji stojo į grandinę, primenančią Lietuvos kontūrus.

Širdelės (Marijampolės savivaldybės vietoje) buvo uždegtos žvakelės. Vaikai ant popierinių angeliukų rašė atidumo, budrumo linkėjimus eismo dalyviams – vairuotojams, dviratininkams, pėstiesiems. Angeliukai buvo pritvirtinti prie medžio – tegul jie primena praeiviams, kaip svarbu saugoti vieniems kitus kelyje. Kelių policijos skyriaus pareigūnai bendravo su vaikais, kalbėjosi apie saugumą gatvėje, dovanojo jiems atšvaitus.
Marijampolės savivaldybėje šia proga visą savaitę buvo vykdomos prevencinės priemonės, kuriomis siekiama užkirsti kelią eismo įvykiams, į kuriuos dažniausiai patenka pėstieji, dviračių vairuotojai bei kiti eismo dalyviai. Bendruomenės pareigūnės pasitelkė jaunuosius policijos rėmėjus ir policijos rėmėjus. Priemonės buvo vykdomos prie avaringiausių Marijampolės miesto pėsčiųjų perėjų ir kitose avaringose vietose. Pėstiesiems bei dviračių vairuotojams buvo dalinami atšvaitai, paaiškinta, kaip taisyklingai juos naudoti ir kodėl tai yra labai svarbu. Švietimo įstaigų ugdytiniai buvo praktiškai mokomi taisyklingai pereiti pėsčiųjų perėją, dėvėti atšvaitus ar kitus šviesą atspindinčius elementus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite