Angle down Atgal

Pasaulį pavergė princo Harry ir sūnaus nuotrauka

Sussexo kunigaikščiai Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie išvyko ilgų atostogų ir visas gražiausias metų šventes praleido ne su karališkąja šeima. Beveik mėnesį šeima poilsiauja Kanadoje, o linkėdami gerų Naujųjų, jie pasidalijo ir ūgtelėjusio sūnaus nuotrauka.

Savo linkėjime jiedu įtraukė ir žurnalistus. Būtent jie šiais metais karališkosios šeimos porai privirė nemažai košės, neretai būtent jiedu tapo tikru žiniasklaidos taikiniu. Buvo aptarta ne tik švaistūnė Meghan, jos nesutarimai su šeima, nesilaikymas karališkųjų pareigų, bet ir vis aštrėjantys santykiai su brolio princo Williamo šeima.

„Laimingų Naujųjų! 2020-iesiems mes tęsime savo tradiciją paviešinti asmenis, kurie įkvepia ir kurie primena, kad pasaulyje vyksta labai kilnių ir gerų dalykų“, - skelbė karališkoji šeima.

Visgi, labiausiai dėmesio centre atsidūrė princo Harry ir mažylio Archie nuotrauka. Tvirtai glėbyje glausdamas sūnų, princas nei nebandė slėpti jausmingumo. O mažylis, nors paveldėjo tamsias mamos akis, akivaizdi tėčio kopija.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite