Angle down Atgal

Partrenkta saldainius rinkusi mergaitė palikta mirti

Spalio 31-osios vakarą Anglijos vaikai su nekantrumu laukė, kol galės pasipuošti bauginančiais kostiumais ir keliauti pas kaimynus prašyti saldainių. Deja, vienai 12-metei tokios linksmybės baigėsi liūdnai – mergaitė buvo partrenkta automobilio ir palikta gulėti gatvėje.

Nelaimė nutiko ketvirtadienio vakarą, apie 20 val. Liverpulyje, Croxteth rajone. Pirmiausia greitoji pagalba ir policija sulaukė skambučių apie girdimus šūvius iš juodo „VW Golf“ automobilio.

Nežinia, kokiu tikslu automobilis lėkė dideliu greičiu, tačiau vairuotojas nei neketino stabdyti, kai į gatvę išlėkė būrelis Helovino kostiumais persirengusių vaikų. Jų tarpe – ir 12-metė, kurią juodas automobilis partrenkė į gatvės vidurį ir pasišalino iš įvykio vietos. Mergaitės bendraamžiai draugai – šoko būsenoje.

Taip pat nėra viešinama, kodėl tokio amžiaus vaikai vėlų vakarą pas aplinkinius kaimynus vaikščiojo vieni.Mergaitė išgabenta į ligoninę, jos būklė kol kas labai sunki, medikai kovoja dėl jos gyvybės.

Policija prašo visų liudininkų, kurie matė ar girdėjo bet kokios informacijos, susijusios su įvykiu, nelikti abejingiems ir viską pranešti policijai.

Liudininkai tvirtina, kad automobilyje galėjo būti trys ar keturi asmenys.

Kiek vėliau į ligoninę atvyko vyras, kuris tvirtino, kad jam kulka pataikė į galvą. Tai patvirtino ir su juo buvę įvykio liudininkai. Manoma, kad vyras taip pat tapo juodo „VW Golf“ auka.

„Liudininkų teigimu, buvo girdėti bent trys ar keturi šūviai ir netrukus po to staigus stabdančių padangų cypimas. Kai išėjau į lauką, būrys žmonių verkdami ir klykdami bėgo link gatvės, nesupratau, kas įvyko. Juk jau tamsu, aplink medžiai, automobiliai, gerai nesimatė. Tik pamačiau, kaip juodas automobilis staiga dingo iš vietos, o tada supratau, kad jis partrenkė žmogų.

Vargšė mergaitė gulėjo gatvės viduryje be jokių gyvybės ženklų. Dėkui Dievui, greitoji atvažiavo, rodos, per dvi minutes, tikiuosi, ji pasveiks. Vienas kaimynas sako matęs dar vieną kruviną vyrą“, - pasakojo šalia įvykio vietos gyvenanti moteris.

Kiti kaimynai piktinosi, kaip galima taip neapdairiai elgtis, ypač naktį, kai žinoma, kiek daug vaikų išeina į gatves.

„Visiški bailiai. Kaip jie drįso partrenkti vaiką ir pabėgti iš įvykio vietos. Vargšė mergaitė, ji tiesiog gulėjo...“, - sunkiai žodžius rinko kitas kaimynas.

Vėliau policija patvirtino, kad mergaitė, nors ir patyrė sudėtingus sužeidimus ir turės ilgą laiką praleisti ligoninėje, pasveiks ir sužeidimai nebėra pavojingi gyvybei.

Pradėtas tyrimas nustatyti, kas vairavo automobilį, kam jis priklauso ir kas su vairuotoju sėdėjo jame. Iš aplinkinių gatvių bus peržiūrėti CCTV kamerų įrašai, kurie, tikimąsi, padės rasti verstingos informacijos.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite