Angle down Atgal

Partikų susitaikymas: kaip viena liepė ieškotis geresnės, o kitas kando per skaudžiausią vietą

Praėjusią savaitę Lietuva apverkė Justinos ir Vytenio Partikų šeimą. Santykių ekspertai, astrologai ir tarologai nagrinėjo skyrybų priežastis. Tačiau tai, kas darosi už privačių namų sienų geriausiai žino patys tų namų gyventojai. Vytenis ir Justina po skaudžios ašarų ir kaltinimų kupinos savaitės vėl kartu, nes meilė stipresnė už pykčius ir ryžtasi duoti susitaikymo interviu televizijai.

„Nieko ten baisiai daug nebuvo, bet tuo metu atrodė, kad pasaulis griūna, buitinis konfliktas, nei mušėmės, nei ką, tiesiog susipykom“, – šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 apie skyrybų dramos pradžią aiškins Justina Partikė.

Riebiai apsižodžiavę Partikai susipyko ir Vytenis nusprendė, kad, kol pyktis praeis, išvažiuos į sodybą Jurbarke. Tačiau kai Vytenis išvažiavo į Jurbarką konfliktas dar labiau paaštrėjo. Mat vyras, norėdamas įskaudinti savo žmoną, parašė žinutę, kad turi kitą.

„Visą laiką ji man sakė: jeigu aš tau prasta, susirask geresnę, susirask geresnę, susirask geresnę... Parašiau, kad jau turiu. Galvoju, kad jau užknisiu. Visada, kai susipykstam, stengiamės įkast per skaudžiausią vietą. Ir Justina per skaudžiausias vietas man kanda. Dažniausiai būna labai skaudžiai, nes ji mane, vyrą, iki ašarų davaro“, – pasakos Vytenis.

Sutapimas ar ne, tačiau kitą dieną Justina sulaukė žinutės iš vienos merginos. Ji parašė, kad Vytenį matė... su kita! Tada Justina nusprendė, jog apie jos neištikimą vyrą turi sužinoti visa Lietuva. Žinia, kad jos vyras turi kitą, Justiną labai įskaudino, nes ji jau buvo patyrusi išdavystę...

„Per porą minučių sugriuvo viskas, ką sukūrėm, ir iš tikrųjų labai jautriai sureagavau, o jis nelabai ir nutuokė, kad taip stipriai įkando man“, – aiškino Justina.

Dėl Justinos ir Vytenio konflikto labai išgyveno artimieji. Vytenio labai verkė mama, o dėl Justinos – jos sekėjos, kurios apipylė Vytenį bjauriausiomis žinutėmis „Instagrame“! Keletas Vytenio klienčių net atšaukė savo plaukų kirpimo vizitus, nes pas tokį neištikimą brudą jokia padori moteris gražintis negali!

Šiandien Vytenis ir Justina santykių audrą jau stumia užmarštin. Kad susitaikymas būtų užtvirtintas, Vytenis ir Justina iškart po interviu laidai KK2 išskrido į meilės miestą Paryžių. Ten jausmai iš naujo suliepsnos, o žiūrovai jau laukia realybės šou tęsinio.

Visa Partikų skyrybų ir susitaikymo istorija – šį antradienio vakarą laidoje KK2, 19.30 val., per LNK

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite