Angle down Atgal

Partijų kūrimai trukdo Lietuvos klestėjimui

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Prieš kelias dienas nugirdau gana nelinksmas kalbas, mūsų valstybės vadovų adresu. Pagal kai kurių piliečių kalbas, Lietuvoje tik rietenos, bet ne rimti darbai valstybei. Turima omenyje, mūsų valstybės Seimą.

Kad yra Lietuvoje nemažai tokių, kuriems rūpi ne valstybės stiprinimas, bet jos griovimas, tai seniai žinoma. Vos Lietuvai tapus nepriklausomai, dar nesustiprėjus valstybės pamatams, prasidėjo ardymasis. Pradėjo kurtis viena po kitos įvairiausių pavadinimų partijos. Kai kuriose dalyvavau ir aš. Bet gerai išnagrinėjęs jų vadeivų tikslus pasitraukiau iš tokios pražūtingos veiklos. Aš pamačiau, kad partijėlių vadovai siekia vieno tikslo – užimti dideles pareigas šalyje. Labiausiai pradėjo kelti balsą patys radikaliausi, taip vadinami „nacionalistai“. Buvo pastėbėta, kad tokiomis partijėlėmis labai pradėjo domėtis „didysis“ kaimynas. Juk jam buvo labai nenaudinga, kada šalia jo sienų, susikūrė nepriklausomos valstybės. Labiausiai erzino kaimyną Lietuvos pasiruošimas stoti į ES ir NATO. Suaktyvino savo veiklą kaimynams padedant, „pseudo nacionalistai“. Prisimenu, užėjau pasižiūrėti į Ežero gatvėje įsikūrusią vieno namo pusrūsyje „nacionalų“ būstinę. Tada radau už stalo sėdinti Žilviną Razminą. Jis veržėsi paimti valdžią Lietuvoje. Pasikalbėjome gana aštrokai ir apsisukęs pravėriau lauko duris. Tai buvo 2000 metai. Nuo tų metų jau nemažai prabėgo laiko, bet valstybės pamatų griovėjų netrūksta.

Juk nuo senų senovės žinoma, kad žuvis pūna nuo galvos. Jeigu valstybės viršūnėse vyksta nuolatinės rietenos, tai ir miestų merijose vyksta įvairūs nesutarimai. Štai dabar Seime vyksta ne darbas valstybes ir jos piliečių naudai, bet troškimas aukštos valdymo kėdės. Bet aš galvoju, kad Aukščiausiasis, neleis įsibūjoti valstybės pamatų griaužikams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite