Angle down Atgal

Paprastas būdas įveikti ankstyvos senatvės požymius

Juoko raukšlelės apie akis ar lūpas gali būti linkso žmogaus požymis, tačiau dažnam jos gali pridėti nereikalingų papildomų metų ir prieš laiką pasendinti. Plastinės chirurgijos priemonės ne kiekvienam yra priimtinos, o ir ne visais atvejais reikalinga tokia intervencija, norint atrodyti jauniau. 

Dažnam veido kontūrai pakinta ir dėl netektų dantų. Praradus daugiau dantų atrofuojasi žandikaulis, į priekį atsikiša smakras, įdumba skruostai, sumažėja raumenų tonusas. Jei iškrenta priekiniai dantys, bruožai pakinta itin ženkliai. Lūpos tampa tarsi per didelės, įdumba, pagilėja nosies, lūpų ir smakro raukšlės, sutrinka veido proporcijos. Dėl šių veido pokyčių žmogus atrodo senesnis. Atkūrus dantis, dažnas susimąsto ir apie veido kontūrų korekcijas, kad bendras vaizdas būtų dar geresnis, o atkurta šypsena dar labiau džiugintų tiek patį žmogų, tiek aplinkinius.

Veido kontūrų korekcijos galimybės

Botulino toksino preparatų injekcijos itin populiarios ir efektyvios, kai norima užkirsti kelią raukšlių atsiradimui, arba kai atliekama jau esamų smulkių raukšlelių korekcija. „Pati procedūra yra paprasta, ir nereikalaujanti daug laiko ar specialaus pasiruošimo. Tačiau ji žymiai pagerina paciento išvaizdą ir savijautą, taip pat yra puiki alternatyva brangioms ir invazinėms chirurginėms ar dermatologinėms procedūroms. Galima išskirti kelis pagrindinius botulino toksino preparatų injekcijų privalumus. Veidas atjaunėja, išlyginamos tiek jau vidutinės esamos, tiek besiformuojančios raukšlės, veidas neatrodo toks piktas bei susirūpinęs. Be to, šių preparatų dėka, atprantama nuo perdėtų mimikų, skatinančių raukšlių susidarymą“, - pasakoja gyd. R. Perevičius.

Botulino toksino preparatų injekcijos yra atliekamos greitai ir saugiai. Procedūros metu plona adata atliekami preparato sušvirkštimai į numatytas vietas. Visas procesas trunka apie 15 minučių. Botulino toksino veikimo trukmė paprastai yra iki 6 mėnesių, o poveikis paprastai pasireiškia jau per 2 dienas.

Gyd. Rokas Perevičius pabrėžia, jog „veido kontūrų korekcijos procedūrų metu naudojamos botulino toksino dozės yra palyginti mažos, o rizika sveikatai yra itin minimali. Tačiau verta nepamiršti, jog tai receptinis vaistas, kurį naudoti gali tik kvalifikuotas gydytojas. Reikia būti itin atsargiems, kai šio preparato injekcijas siūlo kosmetologai ar kiti asmenys, neturintys medicininio išsilavinimo, nes rezultatas gali vėliau sukelti labai didelių neigiamų pasekmių“.

Įgimtas ar gyvenimo eigoje įgytas veido veido kontūrų estetines problemas taip pat galima spręsti pasitelkiant į pagalbą hialurono rūgšties užpildus. Jais gali būti atliekamos tokios procedūros kaip veido patempimas, lūpų kampučių pakėlimas, smulkių ir gilių raukšlių veide korekcija, tamsių dėmių po akimis korekcija, lūpų bei skruostų apimties padidinimas bei lūpų kontūro korekcija.

„Oda yra didžiausias žmogaus organas. Hialiurono rūgštis – tai natūrali kiekvieno mūsų odos audinių medžiaga atsakinga už odos struktūros ir drėgmės palaikymą. Viena hialurono rūgšties molekulė sulaiko apie 1000 vandens molekulių. Taip palaikomas odos elastingumas ir ji atrodo jauna. 70 kg sveriančio žmogaus organizme yra apie 15 gramų šios rūgšties. Senstant žmogui, šios rūgšties kiekis odoje mažėja ir tai lemia senėjimą: oda išsausėja, suglemba, praranda elastingumą, atsiranda raukšlelės. Hialurono rūgštis – tai pagrindinis odos komponentas, sąlygojantis jos tobulą struktūrą“, - pasakoja gyd. R. Perevičius.

Suleidus hialurono rūgšties į odą, ji tolygiai pasiskirsto, taip užpildydama natūraliai esančios organizme rūgšties trūkumą ir dėl jo atsiradusias raukšleles, pagražina veido kontūrus ir atjaunina odos spalvą. Efektas yra akivaizdžiai matomas iš karto po procedūros.

Hialiurono rūgštis būna įvairių tipų – nuo skirtų mezoterapijai (veido, kaklo drėkinimui), iki raukšles lyginančių preparatų. Skiriasi jų stangrumas, minkštumas. Raukšles lyginantys preparatai yra skirstomi pagal tai, ką mes norime koreguoti. Kiekvienu atveju – preparatas parenkamas individualiai kiekvienam žmogui, kad būtų kiek įmanoma geresnis rezultatas.

Labai plona adata ir nedideliais kiekiais hialurono rūgštis yra suleidžiama po oda. Pats preparatas sudėtyje turi anestetinių medžiagų, malšinančių skausmą, tačiau, esant poreikiui, gali būti taikomas papildomas vietinis skausmo malšinimas. Procedūros trukmė yra apie 20-30 minučių, o poveikis trunka nuo pusės metų iki metų (ir ilgiau), priklauosmai nuo kiekvieno žmogaus individualaus organizmo.

Gydytojas pabrėžia, kad hialurono rūgšties injekcijos procedūrą gali atlikti tik specialistas, baigęs tam skirtus mokslus ir tiksliai žinantis, kaip naudojamas šis preparatas.

Gegužės 22 d., 17 val., CLINIC|DPC klinikoje adresu Rūdės g. 17, vyks nemokamas seminaras veido kontūrų korekcijos tema. Renginio metu gydytojas Rokas Perevičius papasakos apie botulino toksino naudojimą gydymo tikslais bei atsakys į jums rūpimus klausimus. Po seminaro taip pat bus teikiamos nemokamos individualios konsultacijos.

Užsiregistruoti į renginį galite telefonu 8 640 24522 arba el. paštu siauliai@clinicdpc.lt .

Reklama


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite